Культура, Важливе, Суспільство

Відкриття виставки «Fake People» Андрія Цоя у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ»

16.10.2019, 10:00

15 жовтня у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулося відкриття виставки живопису Андрія Цоя «Fake People». Проект досліджує бажання людини бути співучасником у підробці, як своїх емоцій та дій, так і оточуючих. Серед багатьох сучасних символістів роботи художника вирізняються лаконічністю за кольоровою гаммою, кількістю деталей і завжди несуть в собі певний код, зашифровану інформацію.

This slideshow requires JavaScript.

Живопис Андрія Цоя досить загадкове явище в сучасному українському мистецтві. Картини, написані в надзвичайно витонченій манері, заворожують своєю таємничістю, здатністю переносити глядача в світи минулого або захованого глибоко в підсвідомості. І на цей раз з надр людської душі художник дістав дещо замасковане, але досить впізнаване.

Проект «Fake People» показує бажання кожної людини обдурити саму себе, оточуючих, спотворити дії і підробити емоції, видати бажане за дійсність. У кожній дії людини запрограмована підробка її наслідків.

Підробка, «Fake», закладена в нас з народження – як захисна реакція людства на еволюційний прогноз. Вона рятує від правди і перебільшує місце людини в харчовому ланцюжку, спотворюючи реальність.

Девіз цього проекту: «Я намагаюся вас обдурити…»

Фото: Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»

Офіційний сайт

Facebook

ART&SCIENCE ІІ – виставка про новітні методи дослідження картин у Музеї Ханенків

У рамках освітнього проєкту НА.МИ.СТ.О у Музеї Ханенків відбулося відкриття виставки ART&SCIENCE ІІ. Експозиція присвячена розвитку та застосуванню сучасних техніко-технологічних досліджень. Використовуючи п’ять новітніх методів дослідження, технологи і мистецтвознавці вивчили п’ять картин з музею і, лише одна з них, «Солдат та служниця» Абрахама Діпраама – виявилася оригінальною. Для роботи над проєктом ART&SCIENCE ІІ  музейні куратори […]

Виставка «Сучасний український символізм та Михайло Врубель»

У Національному музеї «Київська картинна галерея» представили виставку «Сучасний український символізм та Михайло Врубель» у рамках нового музейного проекту «Діалог через століття». В експозиційному просторі музею вперше можна побачити твори Михайла Врубеля разом із роботами сучасних українських митців. Виставковий проект «Діалог через століття. Сучасний український символізм та М. Врубель» – це спроба створити простір для […]