fbpx
ТОП, Важливе Марія Старікова

Успішна сімка: серіали, що стартують у січні

08.01.2020, 18:00

Настала дуже «хюггна» пора, така вечірньо-чайна та кавово-ранкова. Зима ніби створена для того, щоб, вкрившись теплою ковдрою, чистити мандарини і дивитись серіальчик. На щастя, січень виявився багатим на цікаві кінопрем’єри.

«Кружляння | Spinning Out»

Реліз: 01.01.2020

Фігуристка Кет, яка завжди виступала сольно, після серйозної травми ледь не пішла зі спорту. Дівчина отримує другий шанс, цього разу – в парному катанні. Її партнер – типовий «поганий хлопець», здібний, але байдужий до свого потенціалу. Разом їм доведеться подолати тілесні і душевні травми, розбіжності, фінансові проблеми і психологічні зриви.

«Месія | Messiah»

Реліз: 01.01.2020

Політичний трилер про чоловіка та жінку. Він – Аль-Масих із Сирії, що проголосив себе новим месією і вербує послідовників. Вона – Єва Геллер, офіцер американської розвідки. Жінка намагається встановити: чи він дійсно посланець Бога, чи небезпечний шахрай, який становить загрозу для міжнародної спільноти?

«Дракула | Dracula»

Реліз: 01.01.2020

Британська екранізація однойменного роману Брема Стокера. Події розгортаються у Трансільванії в 1897 році. Головний герой – знаменитий вампір граф Дракула, який плете змову проти усього вікторіанського Лондона. Над проєктом працювали Марк Гетісс і Стівен Моффат («Доктор Хто», «Шерлок»).

«Незвичайний плейліст Зої | Zoey’s Extraordinary Playlist»

Реліз: 07.01.2020

Після обстеження на МРТ звичайна дівчина Зої може чути думки інших людей. Однак думки ці виражені не прямим текстом, а через популярні пісні. Відтепер життя героїні перетворюється на суцільний мюзикл. Воно ускладнюється ще й тим, що найкращий друг та колега Зої виявляється у неї закоханим.

«Чужинець | The Outsider»

Реліз: 12. 01. 2020

Довгоочікувана екранізація роману Стівена Кінга. В центрі сюжету – маленьке містечко і бейсбольний тренер, якого підозрюють у вбивстві дитини. На його провину вказують численні докази, але під час розслідування виникає нове питання: що, як злочин було здійснено за надприродних обставин?..

 «Все буде добре | Everything’s gonna be okay»

Реліз: 16.01.2020

На екрани виходить неординарна комедія про некомедійні проблеми. Після смерті батька, 25-річний Ніколас змушений дбати про зведених сестер: у однієї діагностовано аутизм, у другої – складний характер. Ніку доводиться докласти чималих зусиль, аби підтримати сестер, хоча він і сам відчайдушно потребує підтримки. Гумор – єдине, що його підбадьорює.

 «П’ята авеню | Avenue

Реліз: 19.01.2020

Сюжет розгортається у 2060-х роках, коли міжпланетний туризм процвітає, а Сонячна система вабить мандрівників. «П’ята авеню» – один із лайнерів, що перевозять космічних туристів. Що, як таку важливу справу довірити неординарній людині? Головну роль у серіалі зіграв Хью Лорі, більш відомий як Доктор Хаус.

 

 

Знайдено вкрадену картину!

Вкрадену картину Клімта повернуть італійській галереї RicciOddi. Картину Portraitof a lady (1916–1917) викрали 23 роки тому. Її випадково знайшов садівник у стіні хижки, де він зберігав свої інструменти. Винних у злочині так і не знайшли, справа залишилася нерозкритою. Сьогодні картину оцінюють у 60 мільйонів євро. Цього разу галерея забезпечить її посиленою безпекою, аби крадіжка не […]

Туристичний маршрут місцями зйомок фільму «Мої думки тихі»

У 2021 році на Закарпатті відкриють туристичний маршрут місцями зйомок фільму «Мої думки тихі».   «Кіно приваблює туристів. Складно не згадати про “Третю людину”, коли ти у Відні. Завдяки фільму “Залягти на дно в Брюгге” у пряникове містечко з’їжджаються на Різдво. Фінляндія вабить творчістю Акі Каурісмякі, а по місцях серіалу “Міст” водять дорогі екскурсії … […]

Ліногравюра знову в моді!

Це опукла гравюра, зображення якої створюють на лінолеумі, вирізають, наносять на поверхню та копіюють. Техніка виникла на початку ХХ століття і подібна до ксилографії. У 2020 році її активно використовують художники і дизайнери: книжкові ілюстрації, упаковки, шрифти, кастомізація одягу. Найвідоміші майстри в Україні: О. Кульчицька, О. Пащенко, В. Литвиненко, В. Левицький, І. Селіванов, О.Фіщенко, Г. […]

Стосується кожного: події за вихідні

🔸 Букерівську премію 2020 року дали за роман про жіночий алкоголізм – «Шаггі Бейн», який базується на особистих спогадах автора – Дугласа Стюарта. Рішення суддів було одностайним. 🔸 Українець Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини планети! У 2004 та 2007 роках у змаганнях перемагав українець Василь Вірастюк. 🔸 Учені виявили, що скляні пляшки шкодять природі […]