fbpx
ТОП, Важливе Марія Старікова

Успішна сімка: серіали, що стартують у січні

08.01.2020, 18:00

Настала дуже «хюггна» пора, така вечірньо-чайна та кавово-ранкова. Зима ніби створена для того, щоб, вкрившись теплою ковдрою, чистити мандарини і дивитись серіальчик. На щастя, січень виявився багатим на цікаві кінопрем’єри.

«Кружляння | Spinning Out»

Реліз: 01.01.2020

Фігуристка Кет, яка завжди виступала сольно, після серйозної травми ледь не пішла зі спорту. Дівчина отримує другий шанс, цього разу – в парному катанні. Її партнер – типовий «поганий хлопець», здібний, але байдужий до свого потенціалу. Разом їм доведеться подолати тілесні і душевні травми, розбіжності, фінансові проблеми і психологічні зриви.

«Месія | Messiah»

Реліз: 01.01.2020

Політичний трилер про чоловіка та жінку. Він – Аль-Масих із Сирії, що проголосив себе новим месією і вербує послідовників. Вона – Єва Геллер, офіцер американської розвідки. Жінка намагається встановити: чи він дійсно посланець Бога, чи небезпечний шахрай, який становить загрозу для міжнародної спільноти?

«Дракула | Dracula»

Реліз: 01.01.2020

Британська екранізація однойменного роману Брема Стокера. Події розгортаються у Трансільванії в 1897 році. Головний герой – знаменитий вампір граф Дракула, який плете змову проти усього вікторіанського Лондона. Над проєктом працювали Марк Гетісс і Стівен Моффат («Доктор Хто», «Шерлок»).

«Незвичайний плейліст Зої | Zoey’s Extraordinary Playlist»

Реліз: 07.01.2020

Після обстеження на МРТ звичайна дівчина Зої може чути думки інших людей. Однак думки ці виражені не прямим текстом, а через популярні пісні. Відтепер життя героїні перетворюється на суцільний мюзикл. Воно ускладнюється ще й тим, що найкращий друг та колега Зої виявляється у неї закоханим.

«Чужинець | The Outsider»

Реліз: 12. 01. 2020

Довгоочікувана екранізація роману Стівена Кінга. В центрі сюжету – маленьке містечко і бейсбольний тренер, якого підозрюють у вбивстві дитини. На його провину вказують численні докази, але під час розслідування виникає нове питання: що, як злочин було здійснено за надприродних обставин?..

 «Все буде добре | Everything’s gonna be okay»

Реліз: 16.01.2020

На екрани виходить неординарна комедія про некомедійні проблеми. Після смерті батька, 25-річний Ніколас змушений дбати про зведених сестер: у однієї діагностовано аутизм, у другої – складний характер. Ніку доводиться докласти чималих зусиль, аби підтримати сестер, хоча він і сам відчайдушно потребує підтримки. Гумор – єдине, що його підбадьорює.

 «П’ята авеню | Avenue

Реліз: 19.01.2020

Сюжет розгортається у 2060-х роках, коли міжпланетний туризм процвітає, а Сонячна система вабить мандрівників. «П’ята авеню» – один із лайнерів, що перевозять космічних туристів. Що, як таку важливу справу довірити неординарній людині? Головну роль у серіалі зіграв Хью Лорі, більш відомий як Доктор Хаус.

 

 

Docudays UA

Docudays UA оголосив імена учасників національної конкурсної програми: ■ «Май далеко – май добре», Ганна Ярошевич;  ■ «Земля Івана», Андрій Лисецький;  ■ «Сіль із Бонневіллю», Семен Мозговий;  ■ «Казка про Коника», Уляна Осовська і Денис Страшний;  ■ «Рози. Фільм-кабаре», Ірена Стеценко. «Ми придивимося до повсякдення, мрій та роздумів головних героїв: обиратимемо між коханням та покликанням, […]

Музичний інструмент, якому 18 тисяч років

Французькі науковці відтворили звучання музичного інструменту, якому 18 тисяч років – слухаємо. Це мушля хижого морського равлика Charonia lampas. Спочатку її розглядали, як ритуальну чашу, яку вивчали близько сторіччя. Дослідники припускають, що люди могли використовувати спеціальний мундштук із пташиної кістки, аби полегшити процес вилучення звуків. The News&Culture

Відеопроєкт про культурні події в Україні

Український інститут у Лондоні запускає відеопроєкт про визначних осіб, історичні та культурні події в Україні. «Ми обрали формат коротких відео, аби їх побачило більше людей […] Україна та її спадщина дуже різноманітні. Фільми зацікавлять як українців, так і іноземців», – зазначає Олеся Хромейчук, директорка інституту. Український інститут в Лондоні заснований у 1979 році кардиналом Йосифом […]

Гігантські сніжинки приголомшили Фінляндію ❄️

Митець Янне Піккьо та 11 волонтерів працювали над малюнками два дні. Їх утворюють тисячі слідів на засніженому полі для гольфу у місті Еспоо. Діаметр – 160 метрів. Одна з волонтерок повідомила, що вони три години сміялися і ходили, поки створювали арт-об’єкт. У цьому допомогла мотузка, снігоступи, спеціально роздурковані макети слідів та інструкції Янне. Правильні відбитки […]