fbpx
ТОП, Важливе Марія Старікова

Успішна сімка: серіали, що стартують у січні

08.01.2020, 18:00

Настала дуже «хюггна» пора, така вечірньо-чайна та кавово-ранкова. Зима ніби створена для того, щоб, вкрившись теплою ковдрою, чистити мандарини і дивитись серіальчик. На щастя, січень виявився багатим на цікаві кінопрем’єри.

«Кружляння | Spinning Out»

Реліз: 01.01.2020

Фігуристка Кет, яка завжди виступала сольно, після серйозної травми ледь не пішла зі спорту. Дівчина отримує другий шанс, цього разу – в парному катанні. Її партнер – типовий «поганий хлопець», здібний, але байдужий до свого потенціалу. Разом їм доведеться подолати тілесні і душевні травми, розбіжності, фінансові проблеми і психологічні зриви.

«Месія | Messiah»

Реліз: 01.01.2020

Політичний трилер про чоловіка та жінку. Він – Аль-Масих із Сирії, що проголосив себе новим месією і вербує послідовників. Вона – Єва Геллер, офіцер американської розвідки. Жінка намагається встановити: чи він дійсно посланець Бога, чи небезпечний шахрай, який становить загрозу для міжнародної спільноти?

«Дракула | Dracula»

Реліз: 01.01.2020

Британська екранізація однойменного роману Брема Стокера. Події розгортаються у Трансільванії в 1897 році. Головний герой – знаменитий вампір граф Дракула, який плете змову проти усього вікторіанського Лондона. Над проєктом працювали Марк Гетісс і Стівен Моффат («Доктор Хто», «Шерлок»).

«Незвичайний плейліст Зої | Zoey’s Extraordinary Playlist»

Реліз: 07.01.2020

Після обстеження на МРТ звичайна дівчина Зої може чути думки інших людей. Однак думки ці виражені не прямим текстом, а через популярні пісні. Відтепер життя героїні перетворюється на суцільний мюзикл. Воно ускладнюється ще й тим, що найкращий друг та колега Зої виявляється у неї закоханим.

«Чужинець | The Outsider»

Реліз: 12. 01. 2020

Довгоочікувана екранізація роману Стівена Кінга. В центрі сюжету – маленьке містечко і бейсбольний тренер, якого підозрюють у вбивстві дитини. На його провину вказують численні докази, але під час розслідування виникає нове питання: що, як злочин було здійснено за надприродних обставин?..

 «Все буде добре | Everything’s gonna be okay»

Реліз: 16.01.2020

На екрани виходить неординарна комедія про некомедійні проблеми. Після смерті батька, 25-річний Ніколас змушений дбати про зведених сестер: у однієї діагностовано аутизм, у другої – складний характер. Ніку доводиться докласти чималих зусиль, аби підтримати сестер, хоча він і сам відчайдушно потребує підтримки. Гумор – єдине, що його підбадьорює.

 «П’ята авеню | Avenue

Реліз: 19.01.2020

Сюжет розгортається у 2060-х роках, коли міжпланетний туризм процвітає, а Сонячна система вабить мандрівників. «П’ята авеню» – один із лайнерів, що перевозять космічних туристів. Що, як таку важливу справу довірити неординарній людині? Головну роль у серіалі зіграв Хью Лорі, більш відомий як Доктор Хаус.

 

 

В Афінах запрацював новий Олімпійський музей

Відкриття планувалося в 2020 році, але подію перенесли через пандемію. Музей поділено на дві частини: одна присвячена історії Олімпійських ігор, друга – атлетам та олімпійського руху. Дизайнери – грецькі архітектурні бюро KLab і Mulo Creative Lab. Саме в Афінах пройшла перша Олімпіада сучасної історії у 1896 році, і перші Ігри XXI століття – в 2004 […]

Незвичайний експеримент 🧐

Група французів провела 40 днів і ночей у печері Ломбрів (Франція) – без телефонів, годинників та сонячного світла. В експерименті Deep Time взяли участь восьмеро чоловіків і семеро жінок від 27 до 50 років. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію та зовсім не контактували зі світом. Мета – перевірити, як люди адаптуються до втрати […]

Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив план реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки. Мета – підвищити конкурентоспроможність в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах. Для цього планують: ■ поліпшити якість освіти у сфері AI; ■ інноваційні проєкти з використанням AI; ■ підвищити рівень інформаційної безпеки та захисту даних; ■ удосконалити правове […]

📚 Книжковий Арсенал перенесли на 23-27 червня

Координаторка фестивалю Юлія Козловець нагадала про хештег #ДочекаємосьКнижкового й запропонувала долучитися до нього у соцмережах. «Книжковий Арсенал» організовують щорічно з 2011-го. Це одна з найбільших культурних подій в Україні, де мають змогу взаємодіяти книжкова, літературна та мистецька галузі. The News&Culture