fbpx
Суспільство, Інновації, Культура, У світі

Уперше в історії права на український фільм придбав Голлівуд

23.07.2020, 10:00

This slideshow requires JavaScript.

Уперше в історії права на український фільм придбала голлівудська компанія Lionsgate. Це один із найвідоміших дистрибюторів у світі.

Режисер стрічки «Let it Snow» («Хай іде сніг») Станіслав Капралов. Головні ролі виконують Іванна Сахно, Алекс Гафнер, Тінатін Далакішвілі.

«Це сильний і захопливий трилер. Кадри вкритих снігом гір проймуть аудиторію до кісток. Сноубордисти, стережіться!» – зазначає Стен Вертліб, представник Lionsgate.

Фільм покажуть в Африці, США, Японії, Греції, Сінгапурі та країнах Близького Сходу. Світова прем’єра запланована на 22 вересня 2020 року, українська – взимку.

Сюжет: сноубордистка Мія зі своїм партнером поїхала у гори. Під час спуску героїня потрапляє у пастки загадкового переслідувача. Ніби драматург, він втілює у життя свій химерний сценарій.

Іванна Сахно народилась у Києві. В 15 років переїхала до Лос-Анджелесу, де живе і працює. На зйомках їй довелося пірнати в крижану річку і ходити вздовж гірських обривів.

The News&Culture

Музичний інструмент, якому 18 тисяч років

Французькі науковці відтворили звучання музичного інструменту, якому 18 тисяч років – слухаємо. Це мушля хижого морського равлика Charonia lampas. Спочатку її розглядали, як ритуальну чашу, яку вивчали близько сторіччя. Дослідники припускають, що люди могли використовувати спеціальний мундштук із пташиної кістки, аби полегшити процес вилучення звуків. The News&Culture

Відеопроєкт про культурні події в Україні

Український інститут у Лондоні запускає відеопроєкт про визначних осіб, історичні та культурні події в Україні. «Ми обрали формат коротких відео, аби їх побачило більше людей […] Україна та її спадщина дуже різноманітні. Фільми зацікавлять як українців, так і іноземців», – зазначає Олеся Хромейчук, директорка інституту. Український інститут в Лондоні заснований у 1979 році кардиналом Йосифом […]

Гігантські сніжинки приголомшили Фінляндію ❄️

Митець Янне Піккьо та 11 волонтерів працювали над малюнками два дні. Їх утворюють тисячі слідів на засніженому полі для гольфу у місті Еспоо. Діаметр – 160 метрів. Одна з волонтерок повідомила, що вони три години сміялися і ходили, поки створювали арт-об’єкт. У цьому допомогла мотузка, снігоступи, спеціально роздурковані макети слідів та інструкції Янне. Правильні відбитки […]

Меморіальні прикраси вікторіанської епохи

Так називають медальйони з пасмом волосся. Традиція виникла на початку XIX сторіччя. Втративши свого чоловіка, принца Альберта, королева Вікторія заволіла зберегти пам’ять про нього – у чомусь вічнішому ніж думки. Так був створений перший медальйон із пасмом волосся. Королева носила траур 40 років, започаткувавши вікторіанську традицію з унікальною атрибутикою. Існують медальйони зі світлинами чи запискою, […]