fbpx
Суспільство, Інновації, Культура, У світі

Уперше в історії права на український фільм придбав Голлівуд

23.07.2020, 10:00

This slideshow requires JavaScript.

Уперше в історії права на український фільм придбала голлівудська компанія Lionsgate. Це один із найвідоміших дистрибюторів у світі.

Режисер стрічки «Let it Snow» («Хай іде сніг») Станіслав Капралов. Головні ролі виконують Іванна Сахно, Алекс Гафнер, Тінатін Далакішвілі.

«Це сильний і захопливий трилер. Кадри вкритих снігом гір проймуть аудиторію до кісток. Сноубордисти, стережіться!» – зазначає Стен Вертліб, представник Lionsgate.

Фільм покажуть в Африці, США, Японії, Греції, Сінгапурі та країнах Близького Сходу. Світова прем’єра запланована на 22 вересня 2020 року, українська – взимку.

Сюжет: сноубордистка Мія зі своїм партнером поїхала у гори. Під час спуску героїня потрапляє у пастки загадкового переслідувача. Ніби драматург, він втілює у життя свій химерний сценарій.

Іванна Сахно народилась у Києві. В 15 років переїхала до Лос-Анджелесу, де живе і працює. На зйомках їй довелося пірнати в крижану річку і ходити вздовж гірських обривів.

The News&Culture

В Афінах запрацював новий Олімпійський музей

Відкриття планувалося в 2020 році, але подію перенесли через пандемію. Музей поділено на дві частини: одна присвячена історії Олімпійських ігор, друга – атлетам та олімпійського руху. Дизайнери – грецькі архітектурні бюро KLab і Mulo Creative Lab. Саме в Афінах пройшла перша Олімпіада сучасної історії у 1896 році, і перші Ігри XXI століття – в 2004 […]

Незвичайний експеримент 🧐

Група французів провела 40 днів і ночей у печері Ломбрів (Франція) – без телефонів, годинників та сонячного світла. В експерименті Deep Time взяли участь восьмеро чоловіків і семеро жінок від 27 до 50 років. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію та зовсім не контактували зі світом. Мета – перевірити, як люди адаптуються до втрати […]

Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив план реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки. Мета – підвищити конкурентоспроможність в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах. Для цього планують: ■ поліпшити якість освіти у сфері AI; ■ інноваційні проєкти з використанням AI; ■ підвищити рівень інформаційної безпеки та захисту даних; ■ удосконалити правове […]

📚 Книжковий Арсенал перенесли на 23-27 червня

Координаторка фестивалю Юлія Козловець нагадала про хештег #ДочекаємосьКнижкового й запропонувала долучитися до нього у соцмережах. «Книжковий Арсенал» організовують щорічно з 2011-го. Це одна з найбільших культурних подій в Україні, де мають змогу взаємодіяти книжкова, літературна та мистецька галузі. The News&Culture