fbpx
В Україні, Важливе, Культура

Український культурний фонд розпочав публічне звітування проєктів за 2019 рік

03.12.2019, 16:00

У Центрі сучасного мистецтва М17 Український культурний фонд розпочав «Звітний проєкт», який презентуватиме результати діяльності фонду у 2019 році та триватиме протягом 3-5 грудня. Також у мистецькому просторі представили виставку, що була зібрана з абсолютно різних проєктних об’єктів і діятиме до 15 січня.

This slideshow requires JavaScript.

«Усі підтримані проєкти здатні змінити нашу реальність. За допомогою ініціаторів, учасників та аудиторії УКФ стає тим культурним посередником, який об’єднує суспільство. Для нас важлива – залученість, люди та їх зацікавленість до сфери культури», – наголосила Ірина Подоляк, заступниця Міністра культури, молоді та спорту України.

Під час проведення трьохденного звітування представники Українського культурного фонду ділитимуться результатами програм 2019 року, розкажуть про успішні кейси, наведуть статистичні дані, які продемонструють, наприклад, географічне охоплення регіонів у створенні культурного продукту.

Загалом, за 2019 рік було відібрано та реалізовано 433 заявки з 2059 на загальну сумму майже 510 мільйонів гривень. Із них простежуються більш активні області – Київська, Львівська, Харківська, для інших характерна позитивна тенденція посилення інтересу та подачі заявок.

Відбуватимуться також цікаві панельні дискусії за участю представників державних інституцій та провідних культурних менеджерів, що розкриють актуальні теми у сфері розвитку українського культурного продукту.

Послуговуючись у свої діяльності принципами відкритості та прозорості, Український культурний фонд прагне надати максимально повну інформацію про конкурсні програми, які було оголошено у 2019 році, їхні удосконалення й оновлення, що стали можливими завдяки відгуку професійної аудиторії та докладному внутрішньому аналізу роботи УКФ.

У організації зазначили, що з наступного року подання заявок здійснюватиметься лише в електронному вигляді, оцінюватимуть їх 5 експертів, а максимальна кількість заявок від учасника становитиме 30.

Офіційний сайт: https://ucf.in.ua

В Афінах запрацював новий Олімпійський музей

Відкриття планувалося в 2020 році, але подію перенесли через пандемію. Музей поділено на дві частини: одна присвячена історії Олімпійських ігор, друга – атлетам та олімпійського руху. Дизайнери – грецькі архітектурні бюро KLab і Mulo Creative Lab. Саме в Афінах пройшла перша Олімпіада сучасної історії у 1896 році, і перші Ігри XXI століття – в 2004 […]

Незвичайний експеримент 🧐

Група французів провела 40 днів і ночей у печері Ломбрів (Франція) – без телефонів, годинників та сонячного світла. В експерименті Deep Time взяли участь восьмеро чоловіків і семеро жінок від 27 до 50 років. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію та зовсім не контактували зі світом. Мета – перевірити, як люди адаптуються до втрати […]

Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив план реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки. Мета – підвищити конкурентоспроможність в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах. Для цього планують: ■ поліпшити якість освіти у сфері AI; ■ інноваційні проєкти з використанням AI; ■ підвищити рівень інформаційної безпеки та захисту даних; ■ удосконалити правове […]

📚 Книжковий Арсенал перенесли на 23-27 червня

Координаторка фестивалю Юлія Козловець нагадала про хештег #ДочекаємосьКнижкового й запропонувала долучитися до нього у соцмережах. «Книжковий Арсенал» організовують щорічно з 2011-го. Це одна з найбільших культурних подій в Україні, де мають змогу взаємодіяти книжкова, літературна та мистецька галузі. The News&Culture