fbpx
В Україні, Важливе, Культура

Український культурний фонд розпочав публічне звітування проєктів за 2019 рік

03.12.2019, 16:00

У Центрі сучасного мистецтва М17 Український культурний фонд розпочав «Звітний проєкт», який презентуватиме результати діяльності фонду у 2019 році та триватиме протягом 3-5 грудня. Також у мистецькому просторі представили виставку, що була зібрана з абсолютно різних проєктних об’єктів і діятиме до 15 січня.

This slideshow requires JavaScript.

«Усі підтримані проєкти здатні змінити нашу реальність. За допомогою ініціаторів, учасників та аудиторії УКФ стає тим культурним посередником, який об’єднує суспільство. Для нас важлива – залученість, люди та їх зацікавленість до сфери культури», – наголосила Ірина Подоляк, заступниця Міністра культури, молоді та спорту України.

Під час проведення трьохденного звітування представники Українського культурного фонду ділитимуться результатами програм 2019 року, розкажуть про успішні кейси, наведуть статистичні дані, які продемонструють, наприклад, географічне охоплення регіонів у створенні культурного продукту.

Загалом, за 2019 рік було відібрано та реалізовано 433 заявки з 2059 на загальну сумму майже 510 мільйонів гривень. Із них простежуються більш активні області – Київська, Львівська, Харківська, для інших характерна позитивна тенденція посилення інтересу та подачі заявок.

Відбуватимуться також цікаві панельні дискусії за участю представників державних інституцій та провідних культурних менеджерів, що розкриють актуальні теми у сфері розвитку українського культурного продукту.

Послуговуючись у свої діяльності принципами відкритості та прозорості, Український культурний фонд прагне надати максимально повну інформацію про конкурсні програми, які було оголошено у 2019 році, їхні удосконалення й оновлення, що стали можливими завдяки відгуку професійної аудиторії та докладному внутрішньому аналізу роботи УКФ.

У організації зазначили, що з наступного року подання заявок здійснюватиметься лише в електронному вигляді, оцінюватимуть їх 5 експертів, а максимальна кількість заявок від учасника становитиме 30.

Офіційний сайт: https://ucf.in.ua

«Молодість»: ірраціональна та чуттєва

З 29 травня по 6 червня відбудеться 50-ий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» в гібридному форматі. «Цьогоріч, ми святкуємо не лише 50 років фестивалю, але й 30-річчя незалежної України. Ми сфокусуємося на промоції українського кіно та гідній репрезентації України», – розповів Гліб Родченков, директор з розвитку та публічних комунікацій. 5 конкурсних секцій, близько 200 фільмів, десятки […]

КОСМІЧНІ НОВИНИ ✨📡🪐

🔸 Україна планує створити власний космодром, запустити сім супутників і виконати космічну програму за п’ять років. 🔸 Нові знімки Юпітера розкривають таємниці його атмосфери та переваги багатохвильової астрономії. 🔸У Дубаї створять перший у світі «космічний суд», який буде врегульовувати комерційні спори у космічній галузі. 🔸 Hubble виявив «кометну» туманність у сузір’ї Єдинорога, схожу на зірки […]

Як виглядає перший NFT-сингл у Східній Європі

Український гурт KAZKA підхопив тренд на NFT і першим у Східній Європі створив NFT-сингл. «М’ята» – містично-романтичний трек про казковий світ і першу закоханість. Він поєднав традиційні музичні інструменти з літніми вайбами. У кліпі солістка з’явиться в образі ельфа. Українська мережа магазинів «Сільпо» не залишилася осторонь та вийшла на крипторинок. Тепер гречаний багет, цукерки, просекко, […]

Мистецький Supermarket у Лондоні

Музей дизайну в Лондоні відкрив Supermarket: тут продаються товари першої необхідності. Інсталяцію створили місцеві дизайнери та художники. В асортименті – чай, кава, мийний засіб, маски, туалетний папір, напої, фрукти та овочі. Ціни – як у звичайному британському супермаркеті, хоча всі товари є витворами мистецтва. Експонати вже розпродали онлайн; у фізичному магазині продають до двох предметів […]