fbpx
Культура, В Україні, Суспільство

Українські та зарубіжні художники розмальовують міста муралами

15.09.2020, 10:00

Українські та зарубіжні художники все частіше розмальовують міста, щоб звернутися до громадян, прикрасити простір, призупинити нескінченний міський рух. Мурали бувають різні: за стилем, технікою, тематикою.

This slideshow requires JavaScript.

«Лабіринт проблем» (вул. Дмитрівська, 62/20) отримав світову славу. Він символізує завдання, які ми вирішуємо протягом життя, і те, що кожен з нас – мандрівник.
«Особливий» (вул. Анрі Барбюса, 11/2). Малюнок створено в межах міжнародного арт-проєкту ArtUnitedUs. Робота символізує подорожі в ті світи, які роблять нас кращими, дарують знайомства і можливості. У створенні допоміг 12-річний школяр із особливими потребами.
«Freedom» (вул. Франка, 12). Ще одна робота, створена в межах ArtUnitedUs. Мета проєкту – привернути увагу до актуальних проблем насильства і війни.
«Берегиня» (пров. Тараса Шевченка, 1/2) – богиня добра в слов’янській міфології, яка захищає людей від зла. Вона оберігає оселю, родинне щастя, любов та малих дітей від хвороб.
«Портрет Сергія Нігояна» (вул. Михайлівська, 22Б) закликає нас до миру і вшанування пам’яті тих, хто занадто рано пішов із цього світу.

The News&Culture

Указ Володимира Зеленського про призначення стипедій

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 21/2021 «Про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва». Згідно з документом, стипендії призначені 22 письменникам, 89 музичним діячам, 28 театральним діячам, 25 діячам образотворчого мистецтва, 10 діячам хореографічного мистецтва, 14 діячам естрадно-циркового мистецтва та шістьом […]

26 січня. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 26 січня відзначають Міжнародний день митника. У митних органів багата історія, яка об’єднує ряд традицій. Про цю службу розповідають безліч історій, пишуть художні твори, знімають кіно і цілі серіали. Зі святом вас, дорогі митники, дякуємо за вашу працю! Імениниі: Петро, Максим, Яків. Найцікавіші дати 1802 — створена бібліотека Конгресу США. 1808 — в Австралії […]

Символи Різдва на Марсі

На Марсі розгледіли символи Різдва: 👼🏼 та 🤍, які виникли в результаті сублімації льоду. Голова і німб утворені кратером від метеорита, серце – лініями скель і крутих склонів. На знімках можна побачити сліди пилових бур – «марсіанських пилових дияволів». Вони утворюються, коли тепле повітря підіймається через стовп холодного. На відміну від земних, такі циклони можуть […]

Стосується кожного: події за вихідні

🔸 «Євробачення» відбудеться у звичному форматі попри пандемію. 🔸 Набула чинності угода про аудіовізуальне виробництво міжУкраїною та Канадою. 🔸 МЗС запустило сервіс Ukraine Now, щоб привернути увагу іноземних студентів, інвесторів і туристів. 🔸 У Вінниці заснували літературну премію імені Миколи Рябого. 🔸 Єлисейські поля перетворять на сади щоб озеленити Париж. 🔸 Не Далі, але вражає: погляньте, […]