В Україні, Новини, Суспільство

У Маріуполі вдруге пройшов Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва [STARTUP] ГОГОЛЬFEST

03.05.2019, 12:00

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва [STARTUP] ГОГОЛЬFEST вдруге пройшов у Маріуполі. Протягом 6 діб у місті відбулися театральні вистави, денні та нічні музичні виступи, кінопокази, художні виставки, діалоги.

This slideshow requires JavaScript.

 

ГОГОЛЬFEST є можливістю зустрітися в одному місці з великою кількістю українських та європейських культурних продуктів за короткий проміжок часу. Проект для учасників – спосіб переосмислити в першу чергу себе, як живу істоту, поглянути інакше на власне я, світ, Україну та Маріуполь. Для цього учасники мають подивитися на себе зі сторони.

Мистецтво – область із різними проявами діяльності, такими як театр, музика, кіно, література, скульптура, візуальне мистецтво та перформанс.

ГОГОЛЬFEST зазвичай проходив у Києві протягом 10 днів, але зараз цей проект змінює концепцію та запускає місцеві культурні фестивалі міжнародного рівня по всій країні.

Фестиваль сприяє тому, що міста стають культурними і туристичними центрами України.

Історичні місця, які зараз неактивні або приховані, починають розвиватися і стають культурними центрами в Україні.

Фото: Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва [STARTUP] ГОГОЛЬFEST

Відкриття виставки «Fake People» Андрія Цоя у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ»

15 жовтня у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулося відкриття виставки живопису Андрія Цоя «Fake People». Проект досліджує бажання людини бути співучасником у підробці, як своїх емоцій та дій, так і оточуючих. Серед багатьох сучасних символістів роботи художника вирізняються лаконічністю за кольоровою гаммою, кількістю деталей і завжди несуть в собі певний код, зашифровану інформацію. Живопис […]

ART&SCIENCE ІІ – виставка про новітні методи дослідження картин у Музеї Ханенків

У рамках освітнього проєкту НА.МИ.СТ.О у Музеї Ханенків відбулося відкриття виставки ART&SCIENCE ІІ. Експозиція присвячена розвитку та застосуванню сучасних техніко-технологічних досліджень. Використовуючи п’ять новітніх методів дослідження, технологи і мистецтвознавці вивчили п’ять картин з музею і, лише одна з них, «Солдат та служниця» Абрахама Діпраама – виявилася оригінальною. Для роботи над проєктом ART&SCIENCE ІІ  музейні куратори […]