Культура, Новини

У Київському Річному вокзалі відкрилась виставка сучасного мистецтва «Renovation»

06.05.2019, 12:00

This slideshow requires JavaScript.

У Київському Річному вокзалі відкрилась виставка сучасного мистецтва «Renovation».

До експозиції увійшли роботи 11 українських художників, фотографів та скульпторів, а саме: Maryna Eduardivna, Віталія Святеця, Людмили Раштанової, Едуарда Потапенкова, Сергія Корнієвського, Varring, Вероніки Чередниченко, Арт-колективу Gellar (Влад Повельский, Данил Никитенко, Антон Костенко, Дмитро Губернатенко), Андрія Калькова, Олександра Моргацького та Vitaliy-Teo Dmytruk.

На першому поверсі розміщена арт-галерея з виходом на балкон, де відвідувачі можуть помилуватися прекрасним Дніпром. Нижче – ринок вуличної їжі. В арт-просторі планують проводити мистецькі заходи, презентації книг та кінопокази.

Будівля Річкового вокзалу була побудована у стилі радянського модернізму в 1961 році, а з 2012 його закрили для реставрації. Проект «Renovation» – символ перетворення та осучаснення вокзалу.

За словами організаторів, арт-проект органічно поєднує модернізм 60-х років і сучасне мистецтво.

Відкриття виставки «Fake People» Андрія Цоя у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ»

15 жовтня у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулося відкриття виставки живопису Андрія Цоя «Fake People». Проект досліджує бажання людини бути співучасником у підробці, як своїх емоцій та дій, так і оточуючих. Серед багатьох сучасних символістів роботи художника вирізняються лаконічністю за кольоровою гаммою, кількістю деталей і завжди несуть в собі певний код, зашифровану інформацію. Живопис […]

ART&SCIENCE ІІ – виставка про новітні методи дослідження картин у Музеї Ханенків

У рамках освітнього проєкту НА.МИ.СТ.О у Музеї Ханенків відбулося відкриття виставки ART&SCIENCE ІІ. Експозиція присвячена розвитку та застосуванню сучасних техніко-технологічних досліджень. Використовуючи п’ять новітніх методів дослідження, технологи і мистецтвознавці вивчили п’ять картин з музею і, лише одна з них, «Солдат та служниця» Абрахама Діпраама – виявилася оригінальною. Для роботи над проєктом ART&SCIENCE ІІ  музейні куратори […]