Культура, В Україні, Суспільство

У Києві стартував Інклюзивний проєкт EDU CAMP

02.09.2019, 10:00

Інклюзивний EDU CAMP націлений на розробку універсального прототипу інклюзивного культурного проєкту стартував у Києві. Організаторами “Інклюзивної фотолабараторії” розроблена програма воркшопів і лекцій для культурних діячів, що складатиметься з трьох сесій.

This slideshow requires JavaScript.

Під час навчання учасники познайомляться з діяльністю інноваційних організацій, які успішно втілюють принципи інклюзивності у своїй роботі.

Вони зможуть налагодити співпрацю та розробити практичні рекомендації для розвитку інклюзивного середовища, що дозволить художникам та аудиторії з інвалідністю повноцінно інтегруватися у сферу культури.

Планується, що проєкт дозволить запровадити робочу модель інклюзивного виставкового простору на прикладі діючої експозиції  Національного художнього музею України. Також представить універсальну методологію розробки інклюзивної виставки та стратегії співпраці з митцями з інвалідністю.

Результати навчання Інклюзивного EDU CAMP представлять під час виставки-презентації у Національному художньому музеї України.

Проєкт реалізується громадською організацією “Культурні географії” за підтримки Українського культурного фонду. Серед партнерів Інклюзивного EDU CAMP: Національний художній музей України, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків,Національний університет імені Бориса Грінченка, ГО “Відчувай”, Третя опівночі, Pan Tadeusz Museum, Muzeum Czoturoh Kopuł, Foundation ‘Katarynka’.

Фото: Інклюзивна фотолабораторія

Facebook

Відкриття виставки «Fake People» Андрія Цоя у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ»

15 жовтня у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулося відкриття виставки живопису Андрія Цоя «Fake People». Проект досліджує бажання людини бути співучасником у підробці, як своїх емоцій та дій, так і оточуючих. Серед багатьох сучасних символістів роботи художника вирізняються лаконічністю за кольоровою гаммою, кількістю деталей і завжди несуть в собі певний код, зашифровану інформацію. Живопис […]

ART&SCIENCE ІІ – виставка про новітні методи дослідження картин у Музеї Ханенків

У рамках освітнього проєкту НА.МИ.СТ.О у Музеї Ханенків відбулося відкриття виставки ART&SCIENCE ІІ. Експозиція присвячена розвитку та застосуванню сучасних техніко-технологічних досліджень. Використовуючи п’ять новітніх методів дослідження, технологи і мистецтвознавці вивчили п’ять картин з музею і, лише одна з них, «Солдат та служниця» Абрахама Діпраама – виявилася оригінальною. Для роботи над проєктом ART&SCIENCE ІІ  музейні куратори […]