fbpx
Культура, В Україні, Суспільство

У Києві стартував Інклюзивний проєкт EDU CAMP

02.09.2019, 10:00

Інклюзивний EDU CAMP націлений на розробку універсального прототипу інклюзивного культурного проєкту стартував у Києві. Організаторами “Інклюзивної фотолабараторії” розроблена програма воркшопів і лекцій для культурних діячів, що складатиметься з трьох сесій.

This slideshow requires JavaScript.

Під час навчання учасники познайомляться з діяльністю інноваційних організацій, які успішно втілюють принципи інклюзивності у своїй роботі.

Вони зможуть налагодити співпрацю та розробити практичні рекомендації для розвитку інклюзивного середовища, що дозволить художникам та аудиторії з інвалідністю повноцінно інтегруватися у сферу культури.

Планується, що проєкт дозволить запровадити робочу модель інклюзивного виставкового простору на прикладі діючої експозиції  Національного художнього музею України. Також представить універсальну методологію розробки інклюзивної виставки та стратегії співпраці з митцями з інвалідністю.

Результати навчання Інклюзивного EDU CAMP представлять під час виставки-презентації у Національному художньому музеї України.

Проєкт реалізується громадською організацією “Культурні географії” за підтримки Українського культурного фонду. Серед партнерів Інклюзивного EDU CAMP: Національний художній музей України, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків,Національний університет імені Бориса Грінченка, ГО “Відчувай”, Третя опівночі, Pan Tadeusz Museum, Muzeum Czoturoh Kopuł, Foundation ‘Katarynka’.

Фото: Інклюзивна фотолабораторія

Facebook

«Молодість»: ірраціональна та чуттєва

З 29 травня по 6 червня відбудеться 50-ий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» в гібридному форматі. «Цьогоріч, ми святкуємо не лише 50 років фестивалю, але й 30-річчя незалежної України. Ми сфокусуємося на промоції українського кіно та гідній репрезентації України», – розповів Гліб Родченков, директор з розвитку та публічних комунікацій. 5 конкурсних секцій, близько 200 фільмів, десятки […]

КОСМІЧНІ НОВИНИ ✨📡🪐

🔸 Україна планує створити власний космодром, запустити сім супутників і виконати космічну програму за п’ять років. 🔸 Нові знімки Юпітера розкривають таємниці його атмосфери та переваги багатохвильової астрономії. 🔸У Дубаї створять перший у світі «космічний суд», який буде врегульовувати комерційні спори у космічній галузі. 🔸 Hubble виявив «кометну» туманність у сузір’ї Єдинорога, схожу на зірки […]

Як виглядає перший NFT-сингл у Східній Європі

Український гурт KAZKA підхопив тренд на NFT і першим у Східній Європі створив NFT-сингл. «М’ята» – містично-романтичний трек про казковий світ і першу закоханість. Він поєднав традиційні музичні інструменти з літніми вайбами. У кліпі солістка з’явиться в образі ельфа. Українська мережа магазинів «Сільпо» не залишилася осторонь та вийшла на крипторинок. Тепер гречаний багет, цукерки, просекко, […]

Мистецький Supermarket у Лондоні

Музей дизайну в Лондоні відкрив Supermarket: тут продаються товари першої необхідності. Інсталяцію створили місцеві дизайнери та художники. В асортименті – чай, кава, мийний засіб, маски, туалетний папір, напої, фрукти та овочі. Ціни – як у звичайному британському супермаркеті, хоча всі товари є витворами мистецтва. Експонати вже розпродали онлайн; у фізичному магазині продають до двох предметів […]