fbpx
Культура, В Україні, Суспільство

У Києві стартував Інклюзивний проєкт EDU CAMP

02.09.2019, 10:00

Інклюзивний EDU CAMP націлений на розробку універсального прототипу інклюзивного культурного проєкту стартував у Києві. Організаторами “Інклюзивної фотолабараторії” розроблена програма воркшопів і лекцій для культурних діячів, що складатиметься з трьох сесій.

This slideshow requires JavaScript.

Під час навчання учасники познайомляться з діяльністю інноваційних організацій, які успішно втілюють принципи інклюзивності у своїй роботі.

Вони зможуть налагодити співпрацю та розробити практичні рекомендації для розвитку інклюзивного середовища, що дозволить художникам та аудиторії з інвалідністю повноцінно інтегруватися у сферу культури.

Планується, що проєкт дозволить запровадити робочу модель інклюзивного виставкового простору на прикладі діючої експозиції  Національного художнього музею України. Також представить універсальну методологію розробки інклюзивної виставки та стратегії співпраці з митцями з інвалідністю.

Результати навчання Інклюзивного EDU CAMP представлять під час виставки-презентації у Національному художньому музеї України.

Проєкт реалізується громадською організацією “Культурні географії” за підтримки Українського культурного фонду. Серед партнерів Інклюзивного EDU CAMP: Національний художній музей України, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків,Національний університет імені Бориса Грінченка, ГО “Відчувай”, Третя опівночі, Pan Tadeusz Museum, Muzeum Czoturoh Kopuł, Foundation ‘Katarynka’.

Фото: Інклюзивна фотолабораторія

Facebook

В Афінах запрацював новий Олімпійський музей

Відкриття планувалося в 2020 році, але подію перенесли через пандемію. Музей поділено на дві частини: одна присвячена історії Олімпійських ігор, друга – атлетам та олімпійського руху. Дизайнери – грецькі архітектурні бюро KLab і Mulo Creative Lab. Саме в Афінах пройшла перша Олімпіада сучасної історії у 1896 році, і перші Ігри XXI століття – в 2004 […]

Незвичайний експеримент 🧐

Група французів провела 40 днів і ночей у печері Ломбрів (Франція) – без телефонів, годинників та сонячного світла. В експерименті Deep Time взяли участь восьмеро чоловіків і семеро жінок від 27 до 50 років. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію та зовсім не контактували зі світом. Мета – перевірити, як люди адаптуються до втрати […]

Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив план реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки. Мета – підвищити конкурентоспроможність в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах. Для цього планують: ■ поліпшити якість освіти у сфері AI; ■ інноваційні проєкти з використанням AI; ■ підвищити рівень інформаційної безпеки та захисту даних; ■ удосконалити правове […]

📚 Книжковий Арсенал перенесли на 23-27 червня

Координаторка фестивалю Юлія Козловець нагадала про хештег #ДочекаємосьКнижкового й запропонувала долучитися до нього у соцмережах. «Книжковий Арсенал» організовують щорічно з 2011-го. Це одна з найбільших культурних подій в Україні, де мають змогу взаємодіяти книжкова, літературна та мистецька галузі. The News&Culture