fbpx
Культура, В Україні, Суспільство

У Києві стартував Інклюзивний проєкт EDU CAMP

02.09.2019, 10:00

Інклюзивний EDU CAMP націлений на розробку універсального прототипу інклюзивного культурного проєкту стартував у Києві. Організаторами “Інклюзивної фотолабараторії” розроблена програма воркшопів і лекцій для культурних діячів, що складатиметься з трьох сесій.

This slideshow requires JavaScript.

Під час навчання учасники познайомляться з діяльністю інноваційних організацій, які успішно втілюють принципи інклюзивності у своїй роботі.

Вони зможуть налагодити співпрацю та розробити практичні рекомендації для розвитку інклюзивного середовища, що дозволить художникам та аудиторії з інвалідністю повноцінно інтегруватися у сферу культури.

Планується, що проєкт дозволить запровадити робочу модель інклюзивного виставкового простору на прикладі діючої експозиції  Національного художнього музею України. Також представить універсальну методологію розробки інклюзивної виставки та стратегії співпраці з митцями з інвалідністю.

Результати навчання Інклюзивного EDU CAMP представлять під час виставки-презентації у Національному художньому музеї України.

Проєкт реалізується громадською організацією “Культурні географії” за підтримки Українського культурного фонду. Серед партнерів Інклюзивного EDU CAMP: Національний художній музей України, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків,Національний університет імені Бориса Грінченка, ГО “Відчувай”, Третя опівночі, Pan Tadeusz Museum, Muzeum Czoturoh Kopuł, Foundation ‘Katarynka’.

Фото: Інклюзивна фотолабораторія

Facebook

Музичний інструмент, якому 18 тисяч років

Французькі науковці відтворили звучання музичного інструменту, якому 18 тисяч років – слухаємо. Це мушля хижого морського равлика Charonia lampas. Спочатку її розглядали, як ритуальну чашу, яку вивчали близько сторіччя. Дослідники припускають, що люди могли використовувати спеціальний мундштук із пташиної кістки, аби полегшити процес вилучення звуків. The News&Culture

Відеопроєкт про культурні події в Україні

Український інститут у Лондоні запускає відеопроєкт про визначних осіб, історичні та культурні події в Україні. «Ми обрали формат коротких відео, аби їх побачило більше людей […] Україна та її спадщина дуже різноманітні. Фільми зацікавлять як українців, так і іноземців», – зазначає Олеся Хромейчук, директорка інституту. Український інститут в Лондоні заснований у 1979 році кардиналом Йосифом […]

Гігантські сніжинки приголомшили Фінляндію ❄️

Митець Янне Піккьо та 11 волонтерів працювали над малюнками два дні. Їх утворюють тисячі слідів на засніженому полі для гольфу у місті Еспоо. Діаметр – 160 метрів. Одна з волонтерок повідомила, що вони три години сміялися і ходили, поки створювали арт-об’єкт. У цьому допомогла мотузка, снігоступи, спеціально роздурковані макети слідів та інструкції Янне. Правильні відбитки […]

Меморіальні прикраси вікторіанської епохи

Так називають медальйони з пасмом волосся. Традиція виникла на початку XIX сторіччя. Втративши свого чоловіка, принца Альберта, королева Вікторія заволіла зберегти пам’ять про нього – у чомусь вічнішому ніж думки. Так був створений перший медальйон із пасмом волосся. Королева носила траур 40 років, започаткувавши вікторіанську традицію з унікальною атрибутикою. Існують медальйони зі світлинами чи запискою, […]