Суспільство

У Києві пройшов Третій фестиваль українського аматорського театру «День Театру»

13.05.2019, 12:00

Протягом трьох днів на сценах професійних театрів Києва виступило 96 аматорських театральних колективів. Учасники з 40 міст України представили найкращі мистецькі твори у різних жанрах та видах театрального мистецтва.

У рамках конкурсу дитячі, юнацькі, молодіжні, студентські та аматорські творчі колективи показали театральні вистави в номінаціях: драма, комедія, трагедія, мюзикл, хореографічний спектакль, опера, лялькова вистава, пластична вистава, театр тіней, «чорний театр», вуличний театр, експериментальний театр.

Шанувальники театрального мистецтва змогли насолодитися грою акторів на сценах Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка (пл. Івана Франка, 3), Київського національного академічного Молодого театру (вул. Прорізна, 17), ТЮГу Київського академічного «Театру на Липках» (вул. Липська, 15-17) і на сценах Українського малого драматичного театру (вул . В. Гончара, 33), Художньо-концертного центру ім. Івана Козловського (вул. Хрещатик, 50б), Національного центру театрального мистецтва ім.Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23-в).

Усього показали 115 вистав загальною тривалістю 150 годин.

Фото: Третій фестиваль українського аматорського театру «День Театру»

Відкриття виставки «Fake People» Андрія Цоя у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ»

15 жовтня у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулося відкриття виставки живопису Андрія Цоя «Fake People». Проект досліджує бажання людини бути співучасником у підробці, як своїх емоцій та дій, так і оточуючих. Серед багатьох сучасних символістів роботи художника вирізняються лаконічністю за кольоровою гаммою, кількістю деталей і завжди несуть в собі певний код, зашифровану інформацію. Живопис […]

ART&SCIENCE ІІ – виставка про новітні методи дослідження картин у Музеї Ханенків

У рамках освітнього проєкту НА.МИ.СТ.О у Музеї Ханенків відбулося відкриття виставки ART&SCIENCE ІІ. Експозиція присвячена розвитку та застосуванню сучасних техніко-технологічних досліджень. Використовуючи п’ять новітніх методів дослідження, технологи і мистецтвознавці вивчили п’ять картин з музею і, лише одна з них, «Солдат та служниця» Абрахама Діпраама – виявилася оригінальною. Для роботи над проєктом ART&SCIENCE ІІ  музейні куратори […]