fbpx
ТОП Марія Старікова

ТОП-5 сайтів для створення різдвяного настрою

04.01.2020, 18:00

Високі технології у високосному році цілком здатні перетворити «людину розумну» на «людину технологічну». 2020 – нові можливості та ідеї, що не лише полегшують життя, але й занурюють нас в атмосферу свята та веселощів. Santatracker, святкові ігри, календарі та інтерактивні листівки – все це, не виходячи з дому. Лінк!

1. Новий трекер від Google являє собою хатинку Санта-Клауса. Маємо змогу спостерігати, як працюють маленькі ельфи, і доєднатися до святкування Різдва. Ігровий формат розважає та відволікає від буденної метушні.

2. Ugly Christmas sweater – всесвітній тренд. Тепер ви можете створити свій унікальний светр. Для цього слід лише обрати стиль, матеріал і колір, написати текст та дізнатися, як створена вами річ «звучить» – музичний супровід залежить від вибору.

3. Цей інтерактивний сайт нагадує гру – за лічені секунди вона переносить вас у нову реальність. Зимова ніч, хатинка посеред лісу, святкові дивацтва, новорічні пасхалки – заходь на вогник, перепочинь.

4. Тематичний календар. Милі прості фігури складаються у різдвяні анімовані сюжети. Щодня нова ілюстрація. It’s shape Christmas – результат співпраці ілюстраторів з усього світу. Будь-хто міг долучитися до експерименту – хоч студент, а хоч профі.

5. Інтерактивна 3D-листівка. Ви можете обрати та поєднати різні варіанти сніговиків, ялинок, новорічних прикрас, відтінків. Не забудьте порухати конструкцію, роздивитися її з різних ракурсів та поділитися із близькими.

В Афінах запрацював новий Олімпійський музей

Відкриття планувалося в 2020 році, але подію перенесли через пандемію. Музей поділено на дві частини: одна присвячена історії Олімпійських ігор, друга – атлетам та олімпійського руху. Дизайнери – грецькі архітектурні бюро KLab і Mulo Creative Lab. Саме в Афінах пройшла перша Олімпіада сучасної історії у 1896 році, і перші Ігри XXI століття – в 2004 […]

Незвичайний експеримент 🧐

Група французів провела 40 днів і ночей у печері Ломбрів (Франція) – без телефонів, годинників та сонячного світла. В експерименті Deep Time взяли участь восьмеро чоловіків і семеро жінок від 27 до 50 років. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію та зовсім не контактували зі світом. Мета – перевірити, як люди адаптуються до втрати […]

Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив план реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки. Мета – підвищити конкурентоспроможність в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах. Для цього планують: ■ поліпшити якість освіти у сфері AI; ■ інноваційні проєкти з використанням AI; ■ підвищити рівень інформаційної безпеки та захисту даних; ■ удосконалити правове […]

📚 Книжковий Арсенал перенесли на 23-27 червня

Координаторка фестивалю Юлія Козловець нагадала про хештег #ДочекаємосьКнижкового й запропонувала долучитися до нього у соцмережах. «Книжковий Арсенал» організовують щорічно з 2011-го. Це одна з найбільших культурних подій в Україні, де мають змогу взаємодіяти книжкова, літературна та мистецька галузі. The News&Culture