fbpx
ТОП Марія Старікова

ТОП-5 сайтів для створення різдвяного настрою

04.01.2020, 18:00

Високі технології у високосному році цілком здатні перетворити «людину розумну» на «людину технологічну». 2020 – нові можливості та ідеї, що не лише полегшують життя, але й занурюють нас в атмосферу свята та веселощів. Santatracker, святкові ігри, календарі та інтерактивні листівки – все це, не виходячи з дому. Лінк!

1. Новий трекер від Google являє собою хатинку Санта-Клауса. Маємо змогу спостерігати, як працюють маленькі ельфи, і доєднатися до святкування Різдва. Ігровий формат розважає та відволікає від буденної метушні.

2. Ugly Christmas sweater – всесвітній тренд. Тепер ви можете створити свій унікальний светр. Для цього слід лише обрати стиль, матеріал і колір, написати текст та дізнатися, як створена вами річ «звучить» – музичний супровід залежить від вибору.

3. Цей інтерактивний сайт нагадує гру – за лічені секунди вона переносить вас у нову реальність. Зимова ніч, хатинка посеред лісу, святкові дивацтва, новорічні пасхалки – заходь на вогник, перепочинь.

4. Тематичний календар. Милі прості фігури складаються у різдвяні анімовані сюжети. Щодня нова ілюстрація. It’s shape Christmas – результат співпраці ілюстраторів з усього світу. Будь-хто міг долучитися до експерименту – хоч студент, а хоч профі.

5. Інтерактивна 3D-листівка. Ви можете обрати та поєднати різні варіанти сніговиків, ялинок, новорічних прикрас, відтінків. Не забудьте порухати конструкцію, роздивитися її з різних ракурсів та поділитися із близькими.

Музичний інструмент, якому 18 тисяч років

Французькі науковці відтворили звучання музичного інструменту, якому 18 тисяч років – слухаємо. Це мушля хижого морського равлика Charonia lampas. Спочатку її розглядали, як ритуальну чашу, яку вивчали близько сторіччя. Дослідники припускають, що люди могли використовувати спеціальний мундштук із пташиної кістки, аби полегшити процес вилучення звуків. The News&Culture

Відеопроєкт про культурні події в Україні

Український інститут у Лондоні запускає відеопроєкт про визначних осіб, історичні та культурні події в Україні. «Ми обрали формат коротких відео, аби їх побачило більше людей […] Україна та її спадщина дуже різноманітні. Фільми зацікавлять як українців, так і іноземців», – зазначає Олеся Хромейчук, директорка інституту. Український інститут в Лондоні заснований у 1979 році кардиналом Йосифом […]

Гігантські сніжинки приголомшили Фінляндію ❄️

Митець Янне Піккьо та 11 волонтерів працювали над малюнками два дні. Їх утворюють тисячі слідів на засніженому полі для гольфу у місті Еспоо. Діаметр – 160 метрів. Одна з волонтерок повідомила, що вони три години сміялися і ходили, поки створювали арт-об’єкт. У цьому допомогла мотузка, снігоступи, спеціально роздурковані макети слідів та інструкції Янне. Правильні відбитки […]

Меморіальні прикраси вікторіанської епохи

Так називають медальйони з пасмом волосся. Традиція виникла на початку XIX сторіччя. Втративши свого чоловіка, принца Альберта, королева Вікторія заволіла зберегти пам’ять про нього – у чомусь вічнішому ніж думки. Так був створений перший медальйон із пасмом волосся. Королева носила траур 40 років, започаткувавши вікторіанську традицію з унікальною атрибутикою. Існують медальйони зі світлинами чи запискою, […]