fbpx
Інновації, Суспільство, Тренд

The world around us

27.07.2020, 10:00

Клікнувши на значок браузеру, ми здобуваємо знання, знайомства, враження, досвід. Все це – для кожного з нас. Для тебе. Світ сам собі режисер, він рухається і рухає інших. Те, що буде після – результат усього, що відбувається зараз.

Ми всі – частинки одного механізму.

І всі ми рухаємось. Кудись. Назад. Вперед.

Може, в сторону.

Блукаючи мережею, прагнемо знайти щось нове і корисне, щось незвичайне. Як наслідок – занурюємося у світ інтерактивного контенту. Ми склали для вас добірку цікавих інтерактивних сайтів, які а) гарні б) дійсно гарні в) надихають :3

Species in Pieces 

Інтерактивна виставка включає геометрію, анімацію та діаграми. На сайті представлено 30 видів тварин, що опинилися на межі зникнення, пізнавальні відеоролики та інфо. Species in Pieces – нагадування про те, що жива природа дійсно жива, і її слід берегти.

Живі картини 

Спадщина Клода Моне оживе на ваших очах. У розділі Gallery можна переглянути роботи художника, а у розділі Journey – «пережити момент», доєднатися до створення картини за допомогою мікрофона, миші та веб-камери.

7 гріхів у Мережі 

Мета проєкту Digital Deadly Sins – підкреслити реалії цифрової епохи через сім гріхів: гнів, заздрість, жадібність, лінь, хтивість, марнославство і ненажерливість. Історії письменників та музикантів про кібер-пристрасті доповнюють цифрові ілюстрації та відео-інтерв’ю.

Ф = фермер 

Багатьом хоча б раз доводилося грати у «Ферму», правда ж? Це провідник у світ, про який нам відомо геть нічого. Обравши персонажа, ви зануритесь у яскраву атмосферу фермерських буднів і нюанси сільськогосподарського законодавства.

«У 1931 році кожен третій канадець проживав на фермі, а зараз – лише кожен сорок шостий».

Таємничий Портленд 

У 2015 році сайт Кeep Portland Weird отримав нагороду за «найкращий веб-дизайн». Ілюстрації, плоскі кольори, звуковий супровід – історія містечка представлена в алфавітному порядку через буденні миті його жителів.

Дивовижний Космос 

Арт-проєкт присвячено дослідникам Космосу і їхнім відкриттям: перші космічні апарати, польоти до планет і посадки на космічні об’єкти.

«Ми вважаємо, що досягнення в космонавтиці належать усьому людству. Ми віримо, що дослідження космосу – значний етап у розвитку нашої цивілізації»

Гарного дня!

The News&Culture

«Молодість»: ірраціональна та чуттєва

З 29 травня по 6 червня відбудеться 50-ий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» в гібридному форматі. «Цьогоріч, ми святкуємо не лише 50 років фестивалю, але й 30-річчя незалежної України. Ми сфокусуємося на промоції українського кіно та гідній репрезентації України», – розповів Гліб Родченков, директор з розвитку та публічних комунікацій. 5 конкурсних секцій, близько 200 фільмів, десятки […]

КОСМІЧНІ НОВИНИ ✨📡🪐

🔸 Україна планує створити власний космодром, запустити сім супутників і виконати космічну програму за п’ять років. 🔸 Нові знімки Юпітера розкривають таємниці його атмосфери та переваги багатохвильової астрономії. 🔸У Дубаї створять перший у світі «космічний суд», який буде врегульовувати комерційні спори у космічній галузі. 🔸 Hubble виявив «кометну» туманність у сузір’ї Єдинорога, схожу на зірки […]

Як виглядає перший NFT-сингл у Східній Європі

Український гурт KAZKA підхопив тренд на NFT і першим у Східній Європі створив NFT-сингл. «М’ята» – містично-романтичний трек про казковий світ і першу закоханість. Він поєднав традиційні музичні інструменти з літніми вайбами. У кліпі солістка з’явиться в образі ельфа. Українська мережа магазинів «Сільпо» не залишилася осторонь та вийшла на крипторинок. Тепер гречаний багет, цукерки, просекко, […]

Мистецький Supermarket у Лондоні

Музей дизайну в Лондоні відкрив Supermarket: тут продаються товари першої необхідності. Інсталяцію створили місцеві дизайнери та художники. В асортименті – чай, кава, мийний засіб, маски, туалетний папір, напої, фрукти та овочі. Ціни – як у звичайному британському супермаркеті, хоча всі товари є витворами мистецтва. Експонати вже розпродали онлайн; у фізичному магазині продають до двох предметів […]