fbpx
Інновації, Суспільство, Тренд

The world around us

27.07.2020, 10:00

Клікнувши на значок браузеру, ми здобуваємо знання, знайомства, враження, досвід. Все це – для кожного з нас. Для тебе. Світ сам собі режисер, він рухається і рухає інших. Те, що буде після – результат усього, що відбувається зараз.

Ми всі – частинки одного механізму.

І всі ми рухаємось. Кудись. Назад. Вперед.

Може, в сторону.

Блукаючи мережею, прагнемо знайти щось нове і корисне, щось незвичайне. Як наслідок – занурюємося у світ інтерактивного контенту. Ми склали для вас добірку цікавих інтерактивних сайтів, які а) гарні б) дійсно гарні в) надихають :3

Species in Pieces 

Інтерактивна виставка включає геометрію, анімацію та діаграми. На сайті представлено 30 видів тварин, що опинилися на межі зникнення, пізнавальні відеоролики та інфо. Species in Pieces – нагадування про те, що жива природа дійсно жива, і її слід берегти.

Живі картини 

Спадщина Клода Моне оживе на ваших очах. У розділі Gallery можна переглянути роботи художника, а у розділі Journey – «пережити момент», доєднатися до створення картини за допомогою мікрофона, миші та веб-камери.

7 гріхів у Мережі 

Мета проєкту Digital Deadly Sins – підкреслити реалії цифрової епохи через сім гріхів: гнів, заздрість, жадібність, лінь, хтивість, марнославство і ненажерливість. Історії письменників та музикантів про кібер-пристрасті доповнюють цифрові ілюстрації та відео-інтерв’ю.

Ф = фермер 

Багатьом хоча б раз доводилося грати у «Ферму», правда ж? Це провідник у світ, про який нам відомо геть нічого. Обравши персонажа, ви зануритесь у яскраву атмосферу фермерських буднів і нюанси сільськогосподарського законодавства.

«У 1931 році кожен третій канадець проживав на фермі, а зараз – лише кожен сорок шостий».

Таємничий Портленд 

У 2015 році сайт Кeep Portland Weird отримав нагороду за «найкращий веб-дизайн». Ілюстрації, плоскі кольори, звуковий супровід – історія містечка представлена в алфавітному порядку через буденні миті його жителів.

Дивовижний Космос 

Арт-проєкт присвячено дослідникам Космосу і їхнім відкриттям: перші космічні апарати, польоти до планет і посадки на космічні об’єкти.

«Ми вважаємо, що досягнення в космонавтиці належать усьому людству. Ми віримо, що дослідження космосу – значний етап у розвитку нашої цивілізації»

Гарного дня!

The News&Culture

В Афінах запрацював новий Олімпійський музей

Відкриття планувалося в 2020 році, але подію перенесли через пандемію. Музей поділено на дві частини: одна присвячена історії Олімпійських ігор, друга – атлетам та олімпійського руху. Дизайнери – грецькі архітектурні бюро KLab і Mulo Creative Lab. Саме в Афінах пройшла перша Олімпіада сучасної історії у 1896 році, і перші Ігри XXI століття – в 2004 […]

Незвичайний експеримент 🧐

Група французів провела 40 днів і ночей у печері Ломбрів (Франція) – без телефонів, годинників та сонячного світла. В експерименті Deep Time взяли участь восьмеро чоловіків і семеро жінок від 27 до 50 років. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію та зовсім не контактували зі світом. Мета – перевірити, як люди адаптуються до втрати […]

Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив план реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки. Мета – підвищити конкурентоспроможність в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах. Для цього планують: ■ поліпшити якість освіти у сфері AI; ■ інноваційні проєкти з використанням AI; ■ підвищити рівень інформаційної безпеки та захисту даних; ■ удосконалити правове […]

📚 Книжковий Арсенал перенесли на 23-27 червня

Координаторка фестивалю Юлія Козловець нагадала про хештег #ДочекаємосьКнижкового й запропонувала долучитися до нього у соцмережах. «Книжковий Арсенал» організовують щорічно з 2011-го. Це одна з найбільших культурних подій в Україні, де мають змогу взаємодіяти книжкова, літературна та мистецька галузі. The News&Culture