fbpx
Інновації, Суспільство, Тренд

The world around us

27.07.2020, 10:00

Клікнувши на значок браузеру, ми здобуваємо знання, знайомства, враження, досвід. Все це – для кожного з нас. Для тебе. Світ сам собі режисер, він рухається і рухає інших. Те, що буде після – результат усього, що відбувається зараз.

Ми всі – частинки одного механізму.

І всі ми рухаємось. Кудись. Назад. Вперед.

Може, в сторону.

Блукаючи мережею, прагнемо знайти щось нове і корисне, щось незвичайне. Як наслідок – занурюємося у світ інтерактивного контенту. Ми склали для вас добірку цікавих інтерактивних сайтів, які а) гарні б) дійсно гарні в) надихають :3

Species in Pieces 

Інтерактивна виставка включає геометрію, анімацію та діаграми. На сайті представлено 30 видів тварин, що опинилися на межі зникнення, пізнавальні відеоролики та інфо. Species in Pieces – нагадування про те, що жива природа дійсно жива, і її слід берегти.

Живі картини 

Спадщина Клода Моне оживе на ваших очах. У розділі Gallery можна переглянути роботи художника, а у розділі Journey – «пережити момент», доєднатися до створення картини за допомогою мікрофона, миші та веб-камери.

7 гріхів у Мережі 

Мета проєкту Digital Deadly Sins – підкреслити реалії цифрової епохи через сім гріхів: гнів, заздрість, жадібність, лінь, хтивість, марнославство і ненажерливість. Історії письменників та музикантів про кібер-пристрасті доповнюють цифрові ілюстрації та відео-інтерв’ю.

Ф = фермер 

Багатьом хоча б раз доводилося грати у «Ферму», правда ж? Це провідник у світ, про який нам відомо геть нічого. Обравши персонажа, ви зануритесь у яскраву атмосферу фермерських буднів і нюанси сільськогосподарського законодавства.

«У 1931 році кожен третій канадець проживав на фермі, а зараз – лише кожен сорок шостий».

Таємничий Портленд 

У 2015 році сайт Кeep Portland Weird отримав нагороду за «найкращий веб-дизайн». Ілюстрації, плоскі кольори, звуковий супровід – історія містечка представлена в алфавітному порядку через буденні миті його жителів.

Дивовижний Космос 

Арт-проєкт присвячено дослідникам Космосу і їхнім відкриттям: перші космічні апарати, польоти до планет і посадки на космічні об’єкти.

«Ми вважаємо, що досягнення в космонавтиці належать усьому людству. Ми віримо, що дослідження космосу – значний етап у розвитку нашої цивілізації»

Гарного дня!

The News&Culture

Стосується кожного: події за вихідні

🔸 Вчені винайшли телепорт, який керує блискавками. Останнім часом вони провокують лісові пожежі в Австралії та у США. 🔸 Кабінет міністрів України ухвалив рішення, згідно з яким пішоходи зобов’язані носити світловідбиваючі елементи, коли на вулиці погана видимість: стрічки, наліпки, одяг з рефлективними вставками. 🔸 Маски в громадських місцях стали обов’язковими! У поліції розповіли, що робитимуть […]

Перший регулярний маршрут у космос від компанії SpaceX 🌌

Crew Dragon на орбіті Землі — власний космічний корабель приватної компанії SpaceX, на якому вперше в історії почали доставляти людей у космос, відправивши на Міжнародну космічну станцію 4 астронавтів. Деталі: Ракета-носій Falcon 9 з’єднана з космічним кораблем Crew Dragon, яка стартувала з майданчику LC-39A космічного центру імені Кеннеді у Флориді, за три хвилини доставила екіпаж […]

23 листопада. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 23 листопада припадає Міжнародний день боротьби з безкарністю. Безкарність — глобальна проблема, її можна виявити у будь-якій точці світу, вона має різні форми. Безліч активістів, художників, блогерів, вчених, музикантів і журналістів піддаються переслідуванням; їх залякують, кидають у в’язниці – за те, що вони здійснюють своє право на свободу вираження. Однак це право важливе: саме […]

Ліногравюра знову в моді!

Це опукла гравюра, зображення якої створюють на лінолеумі, вирізають, наносять на поверхню та копіюють. Техніка виникла на початку ХХ століття і подібна до ксилографії. У 2020 році її активно використовують художники і дизайнери: книжкові ілюстрації, упаковки, шрифти, кастомізація одягу. Найвідоміші майстри в Україні: О. Кульчицька, О. Пащенко, В. Литвиненко, В. Левицький, І. Селіванов, О.Фіщенко, Г. […]