fbpx
Важливе, В Україні, Суспільство, ТОП

Стосується кожного: події за вихідні

04.05.2020, 18:00

🔸 За умов продовження карантину дистанційне навчання триватиме до кінця травня, а канікули почнуться у червні. Процедуру проведення підсумкового оцінювання у школах визначають самостійно – контрольні у Zoom чи у Google class, опитування телефоном. Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться.

«Поки є карантин, ні про які останні дзвоники чи випускні говорити не можемо», – зазначила в.о міністра освіти Любомира Мандзій.

🔸 Британський рок-гурт Queen і американський співак Адам Ламберт перезаписали хіт «You Are The Champions». Його присвятили медикам, які борються із коронавірусом. Відео було записано на смартфонах в студіях Лондона і Лос-Анджелеса. На початку можна побачити Майдан Незалежності у Києві, знятий з висоти.

🔸 Організатори премії  «Оскар» змінять правила відбору фільмів на конкурс у 2021 році через наслідки пандемії коронавірусу. Про це йдеться на офіційному сайті. До конкурсу вперше будуть допущені фільми, показані тільки онлайн. Відзначається, що стрічки можуть претендувати на участь в номінації «найкращий фільм», а також у всіх інших номінаціях.

🔸 Національний заповідник «Софія Київська» долучився до флешмобу #CreepiestObject, який запустив британський Йоркширський музей, мета – закликати ділитись фотознімками найстрашніших експонатів. Отож до нашої уваги – фреска «Готські ігри» у північно-західній вежі Софійського собору в Києві, початок ХІ ст.

🔸 МОЗ повідомляє: за даними ЦГЗ, в Україні зафіксовано 12331 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 станом на 9:00 4 травня. З них 303 летальні, 1619 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 418 нових випадків.

#news_weekend

The News&Culture

 

Італійська галерея Уффіці запустила кулінарне шоу

Концепт програми: щотижня через фейсбук-трансляцію готувати страви разом із шеф-кухарями. За рік кількість їхніх підписників у соцмережах сильно зросла, а контент дивує галеристів. Співробітники пояснюють: хочуть бути ближчими до відвідувачів, пандемія сприяє збільшенню аудиторії онлайн. Мистецтво може бути природною темою для розмови. Шеф-кухарям надали повну свободу у виборі страв, головна умова – вони мають надихатися […]

ЕКОЛОГІЧНІ НОВИНИ ⚽️♻️🌳

🔸 В Індонезії чоловік висадив 11 000 дерев за 24 роки. Відтак неродючі пагорби перетворилися на землі, придатні для сільського господарства. 🔸 Науковці з Єльського університету розробили біопластик із деревної тирси. Він розкладається за три місяці. 🔸 LEGO розповідає про забруднення повітря у Польщі. Компанія випустила інструкції, які навчають як зробити іграшки екологічними. 🔸 В […]

Ейфелева вежа стане золотою🏆

Ейфелеву вежу пофарбують у золотий колір – в межах літніх Олімпійських ігор, що пройдуть у Парижі в 2024 році. Пам’ятку планують використати як фон для змагань із триатлону та плавання у відкритій воді. Французи переконані, що золотий колір принесе золоті медалі та успіх національній збірній.🏅 Ейфелеву вежу перефарбовують раз на сім років, здебільшого для захисту […]

Шрифт “зіграй й послухай” від Happy People Project

Брендове агентство Happy People Project презентували шрифт, який можна зіграти й послухати :о.  14 цифр і букв створили відповідно до нот і октав. Також розробили гарнітуру, яка нараховує 574 символів, а втрачені листи Моцарта перетворили на музичний твір, який повинен зіграти піаніст. «Тепер наші повідомлення споріднилися з музикою Моцарта. Читаючи кожне слово, люди можуть його […]