fbpx
Важливе, В Україні, Суспільство, ТОП

Стосується кожного: події за вихідні

04.05.2020, 18:00

🔸 За умов продовження карантину дистанційне навчання триватиме до кінця травня, а канікули почнуться у червні. Процедуру проведення підсумкового оцінювання у школах визначають самостійно – контрольні у Zoom чи у Google class, опитування телефоном. Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться.

«Поки є карантин, ні про які останні дзвоники чи випускні говорити не можемо», – зазначила в.о міністра освіти Любомира Мандзій.

🔸 Британський рок-гурт Queen і американський співак Адам Ламберт перезаписали хіт «You Are The Champions». Його присвятили медикам, які борються із коронавірусом. Відео було записано на смартфонах в студіях Лондона і Лос-Анджелеса. На початку можна побачити Майдан Незалежності у Києві, знятий з висоти.

🔸 Організатори премії  «Оскар» змінять правила відбору фільмів на конкурс у 2021 році через наслідки пандемії коронавірусу. Про це йдеться на офіційному сайті. До конкурсу вперше будуть допущені фільми, показані тільки онлайн. Відзначається, що стрічки можуть претендувати на участь в номінації «найкращий фільм», а також у всіх інших номінаціях.

🔸 Національний заповідник «Софія Київська» долучився до флешмобу #CreepiestObject, який запустив британський Йоркширський музей, мета – закликати ділитись фотознімками найстрашніших експонатів. Отож до нашої уваги – фреска «Готські ігри» у північно-західній вежі Софійського собору в Києві, початок ХІ ст.

🔸 МОЗ повідомляє: за даними ЦГЗ, в Україні зафіксовано 12331 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 станом на 9:00 4 травня. З них 303 летальні, 1619 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 418 нових випадків.

#news_weekend

The News&Culture

 

30 вересня. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 30 вересня відзначають Міжнародний день перекладача. Це справжнє мистецтво, ключ для порозуміння між представниками різних світів.  Від точного перекладу й урахування контекстів залежить дуже багато. Перекладачі підтримують гармонію спілкування і цілісність світосприйняття, стирають межі, роблять нашу мапу ширшою. Вітаємо! Також 30 вересня святкують Всеукраїнський День бібліотек та День усиновлення. Іменини: Дмитро, Іван, Ілля, Павло. […]

Оцифровано 6 пензлів художника Кіта Гарінґа

Adobe оцифрувала 6 пензлів американського художника Кіта Гарінґа. Їх можна завантажити безкоштовно через Adobe Fresco і в Photoshop. Авторів надихнули інструменти відомого артиста: крейди, маркери, туші, фломастери, різні види фарби. Команда врахувала безліч нюансів: від поверхонь до швидкості малювання. «Ми хочемо спонукати людей подолати свої обмеження, як це зробив Кіт Гарінґ у 80-х. Наша мета […]

29 вересня. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 29 вересня відзначають Всесвітній день серця. Основні фактори ризику серцево-судинних захворювань: артеріальні гіпертензії, підвищений рівень загального холестерину крові, надмірна вага, гіподинамії, тютюнопаління, стреси. Бережіть своє серце ~ Також 29 вересня святкують Всесвітній день здоров’я сітківки ока та День отоларинголога. Вітаємо! Іменини: Віктор, Олексій, Григорій, Сергій, Марія. Найцікавіші дати 1793 — в британському спортивному журналі вперше […]

Відкриття віртуальної виставки «Alice: Curiouser and Curiouser»

У жовтні Музей «Альбертіна» відкриє віртуальну виставку «Alice: Curiouser and Curiouser», присвячену романам Льюїса Керролла. Відвідувачі можуть взаємодіяти один із одним протягом 45 хвилин. На прев’ю відбудеться презентація від кураторки Кейт Бейлі, покажуть анімовані візуальні ефекти, як-от басейн сліз Аліси та коридор дверей. На відкритті презентують гру від студії PRELOADED. Гостей спочатку скинуть у кролячу […]