fbpx
Культура, Суспільство, Тренд, У світі

Паризький тиждень моди змінив уявлення про сучасний подіум

22.07.2020, 10:00

This slideshow requires JavaScript.

Паризький тиждень моди змінив уявлення про сучасний подіум. Зазвичай нові колекції демонструють через виставки, шоу талантів та покази мод, але не цього разу.

Карантин змусив дизайнерів відійти від звичного на користь безпечного. Вони експериментували: не з концепцією, не з одягом, не з моделями – із простором та формою вираження.

Що з цього вийшло? 🌾

Бренд Études (Франція) відкрив показ коротким фільмом з образами весна/літо 2021. Моделі пройшлися вулицями Парижа, стираючи кордони між світом та закритими зібраннями.

CMMN SWDN (Швеція) зняли відео, в якому моделі блукають пшеничним «полем», що заміняє подіум, чим підкреслюють взаємозв`язок людини і природи.

Бренд Jacquemus  (Франція) таки провів показ – у справжньому полі, зі справжніми гостями. Людей розмістили на відстані 1,5 метри вдовж доріжок, якими снували моделі.

■ Хореограф Піна Бауш надихнула бренд Wooyoungmi (Південна Корея) на створення короткого фільму: моделі танцюють у покинутому театрі 19-го століття, а колекцію презентують мовою тіл, що рухаються під музику.

Дизайнери Bluemarble  (Франція) вбрали моделей як хіпі й випустили на вулицю. Прогулюючись, вони привертали увагу, чим долучили перехожих і «оживили» промо.

The News&Culture

Docudays UA

Docudays UA оголосив імена учасників національної конкурсної програми: ■ «Май далеко – май добре», Ганна Ярошевич;  ■ «Земля Івана», Андрій Лисецький;  ■ «Сіль із Бонневіллю», Семен Мозговий;  ■ «Казка про Коника», Уляна Осовська і Денис Страшний;  ■ «Рози. Фільм-кабаре», Ірена Стеценко. «Ми придивимося до повсякдення, мрій та роздумів головних героїв: обиратимемо між коханням та покликанням, […]

Музичний інструмент, якому 18 тисяч років

Французькі науковці відтворили звучання музичного інструменту, якому 18 тисяч років – слухаємо. Це мушля хижого морського равлика Charonia lampas. Спочатку її розглядали, як ритуальну чашу, яку вивчали близько сторіччя. Дослідники припускають, що люди могли використовувати спеціальний мундштук із пташиної кістки, аби полегшити процес вилучення звуків. The News&Culture

Відеопроєкт про культурні події в Україні

Український інститут у Лондоні запускає відеопроєкт про визначних осіб, історичні та культурні події в Україні. «Ми обрали формат коротких відео, аби їх побачило більше людей […] Україна та її спадщина дуже різноманітні. Фільми зацікавлять як українців, так і іноземців», – зазначає Олеся Хромейчук, директорка інституту. Український інститут в Лондоні заснований у 1979 році кардиналом Йосифом […]

Гігантські сніжинки приголомшили Фінляндію ❄️

Митець Янне Піккьо та 11 волонтерів працювали над малюнками два дні. Їх утворюють тисячі слідів на засніженому полі для гольфу у місті Еспоо. Діаметр – 160 метрів. Одна з волонтерок повідомила, що вони три години сміялися і ходили, поки створювали арт-об’єкт. У цьому допомогла мотузка, снігоступи, спеціально роздурковані макети слідів та інструкції Янне. Правильні відбитки […]