fbpx
Культура, Суспільство, Тренд, У світі

Паризький тиждень моди змінив уявлення про сучасний подіум

22.07.2020, 10:00

This slideshow requires JavaScript.

Паризький тиждень моди змінив уявлення про сучасний подіум. Зазвичай нові колекції демонструють через виставки, шоу талантів та покази мод, але не цього разу.

Карантин змусив дизайнерів відійти від звичного на користь безпечного. Вони експериментували: не з концепцією, не з одягом, не з моделями – із простором та формою вираження.

Що з цього вийшло? 🌾

Бренд Études (Франція) відкрив показ коротким фільмом з образами весна/літо 2021. Моделі пройшлися вулицями Парижа, стираючи кордони між світом та закритими зібраннями.

CMMN SWDN (Швеція) зняли відео, в якому моделі блукають пшеничним «полем», що заміняє подіум, чим підкреслюють взаємозв`язок людини і природи.

Бренд Jacquemus  (Франція) таки провів показ – у справжньому полі, зі справжніми гостями. Людей розмістили на відстані 1,5 метри вдовж доріжок, якими снували моделі.

■ Хореограф Піна Бауш надихнула бренд Wooyoungmi (Південна Корея) на створення короткого фільму: моделі танцюють у покинутому театрі 19-го століття, а колекцію презентують мовою тіл, що рухаються під музику.

Дизайнери Bluemarble  (Франція) вбрали моделей як хіпі й випустили на вулицю. Прогулюючись, вони привертали увагу, чим долучили перехожих і «оживили» промо.

The News&Culture

Знайдено вкрадену картину!

Вкрадену картину Клімта повернуть італійській галереї RicciOddi. Картину Portraitof a lady (1916–1917) викрали 23 роки тому. Її випадково знайшов садівник у стіні хижки, де він зберігав свої інструменти. Винних у злочині так і не знайшли, справа залишилася нерозкритою. Сьогодні картину оцінюють у 60 мільйонів євро. Цього разу галерея забезпечить її посиленою безпекою, аби крадіжка не […]

Туристичний маршрут місцями зйомок фільму «Мої думки тихі»

У 2021 році на Закарпатті відкриють туристичний маршрут місцями зйомок фільму «Мої думки тихі».   «Кіно приваблює туристів. Складно не згадати про “Третю людину”, коли ти у Відні. Завдяки фільму “Залягти на дно в Брюгге” у пряникове містечко з’їжджаються на Різдво. Фінляндія вабить творчістю Акі Каурісмякі, а по місцях серіалу “Міст” водять дорогі екскурсії … […]

Ліногравюра знову в моді!

Це опукла гравюра, зображення якої створюють на лінолеумі, вирізають, наносять на поверхню та копіюють. Техніка виникла на початку ХХ століття і подібна до ксилографії. У 2020 році її активно використовують художники і дизайнери: книжкові ілюстрації, упаковки, шрифти, кастомізація одягу. Найвідоміші майстри в Україні: О. Кульчицька, О. Пащенко, В. Литвиненко, В. Левицький, І. Селіванов, О.Фіщенко, Г. […]

Стосується кожного: події за вихідні

🔸 Букерівську премію 2020 року дали за роман про жіночий алкоголізм – «Шаггі Бейн», який базується на особистих спогадах автора – Дугласа Стюарта. Рішення суддів було одностайним. 🔸 Українець Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини планети! У 2004 та 2007 роках у змаганнях перемагав українець Василь Вірастюк. 🔸 Учені виявили, що скляні пляшки шкодять природі […]