fbpx
Культура, Суспільство, Тренд, У світі

Паризький тиждень моди змінив уявлення про сучасний подіум

22.07.2020, 10:00

This slideshow requires JavaScript.

Паризький тиждень моди змінив уявлення про сучасний подіум. Зазвичай нові колекції демонструють через виставки, шоу талантів та покази мод, але не цього разу.

Карантин змусив дизайнерів відійти від звичного на користь безпечного. Вони експериментували: не з концепцією, не з одягом, не з моделями – із простором та формою вираження.

Що з цього вийшло? 🌾

Бренд Études (Франція) відкрив показ коротким фільмом з образами весна/літо 2021. Моделі пройшлися вулицями Парижа, стираючи кордони між світом та закритими зібраннями.

CMMN SWDN (Швеція) зняли відео, в якому моделі блукають пшеничним «полем», що заміняє подіум, чим підкреслюють взаємозв`язок людини і природи.

Бренд Jacquemus  (Франція) таки провів показ – у справжньому полі, зі справжніми гостями. Людей розмістили на відстані 1,5 метри вдовж доріжок, якими снували моделі.

■ Хореограф Піна Бауш надихнула бренд Wooyoungmi (Південна Корея) на створення короткого фільму: моделі танцюють у покинутому театрі 19-го століття, а колекцію презентують мовою тіл, що рухаються під музику.

Дизайнери Bluemarble  (Франція) вбрали моделей як хіпі й випустили на вулицю. Прогулюючись, вони привертали увагу, чим долучили перехожих і «оживили» промо.

The News&Culture

В Афінах запрацював новий Олімпійський музей

Відкриття планувалося в 2020 році, але подію перенесли через пандемію. Музей поділено на дві частини: одна присвячена історії Олімпійських ігор, друга – атлетам та олімпійського руху. Дизайнери – грецькі архітектурні бюро KLab і Mulo Creative Lab. Саме в Афінах пройшла перша Олімпіада сучасної історії у 1896 році, і перші Ігри XXI століття – в 2004 […]

Незвичайний експеримент 🧐

Група французів провела 40 днів і ночей у печері Ломбрів (Франція) – без телефонів, годинників та сонячного світла. В експерименті Deep Time взяли участь восьмеро чоловіків і семеро жінок від 27 до 50 років. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію та зовсім не контактували зі світом. Мета – перевірити, як люди адаптуються до втрати […]

Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив план реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки. Мета – підвищити конкурентоспроможність в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах. Для цього планують: ■ поліпшити якість освіти у сфері AI; ■ інноваційні проєкти з використанням AI; ■ підвищити рівень інформаційної безпеки та захисту даних; ■ удосконалити правове […]

📚 Книжковий Арсенал перенесли на 23-27 червня

Координаторка фестивалю Юлія Козловець нагадала про хештег #ДочекаємосьКнижкового й запропонувала долучитися до нього у соцмережах. «Книжковий Арсенал» організовують щорічно з 2011-го. Це одна з найбільших культурних подій в Україні, де мають змогу взаємодіяти книжкова, літературна та мистецька галузі. The News&Culture