fbpx
Суспільство, У світі

Pantone назвав колір 2020 року

27.12.2019, 10:00

Нещодавно Американський інститут кольору Pantone оприлюднив трендові кольори 2020, а тепер обрав головний відтінок року — класичний синій (Pantone 19-4052).Дослідники стверджують, що «класичний синій» підкреслює наше прагнення до надійної та стабільної основи, коли ми робимо крок у нове життя. Перш ніж обрати колір, у Pantone аналізують світові тенденції — індустрію розваг, моду, мистецтво, нові технології, навіть соціально-економічні умови.

«Ми відчуваємо занепокоєння, коли оглядаємо світ навколо. Синій колір завжди означав спокій і надійність. Це колір, на який можна покластися» — відзначили в Pantone.

Pantone – американська організація, що з’явилася в Нью-Йорку на початку 50-х років як типографія, а нині розробляє кольорові схеми та передові технології точного передачі кольору та аналізує тренди.

У 1963 році компанія випустила PMS (Pantone Matching System) – система стандартизації всіх кольорів з 10 основними відтінками, що дозволило в точності відтворювати потрібний колір в будь-якій точці світу.

Pantone Institute of Color займається дослідженнями кольору, його впливу на всі сфери життя людини, нових естетичних ідей, а також визначає головні тренди у відтінках.

З 2000 років Інститут щорічно визначає головний колір року, який найчастіше з’являвся у дизайні, мистецтві (картини сучасних художників), моді (модні покази), кіно (стрічки відомих режисерів), автомобільному виробництві.

Наприклад, у 2018 році головним кольором став космічно медитативний Ultra Violet, а у 2019 році – Living coral, життєстверджуючий кораловий, символ природи та екології.

25 листопада. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 25 листопада припадає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Будь-яке насильство заподіює страждання та горе, від якого потерпають і старий, і малий, та саме жінки – поширена і вразлива група. У сучасному й майбутньому світі, який ми всі будуємо щодня, такого не повинно бути. В жодному разі. Іменини: Олександр, Борис, ВолодимирДанило, Дмитро, […]

Левітаційний поїзд Hyperloop вперше перевіз пасажирів 🚄

Концепція футуристичних подорожей передбачає пересування у капсулах у вакуумних трубах з дуже високою швидкістю. Virgin Hyperloop здійснив першу в історії подорож із пасажирами. Під час випробування в пустелі Невада двоє пасажирів – співробітників компанії – проїхали 500 м за 15 секунд з максимальною швидкістю 172 км/год. Амбіції Virgin щодо швидкості пересування сягають понад 1000 км/год. […]

«Локдаун» став словом року

Видавництво тлумачних словників англійської мови CollinsEnglishDictionary повідомило, що його почали використовувати частіше на 6000%. Першочергово «локдаун» походить із тюремної лексики та означає ситуацію, коли ув’язнених не випускали за порушення. Нині ж, слово має на увазі жорсткий карантин з великими обмеженнями. У топ-10 також потрапили слова: «корона вірус», «соціальне дистанціювання», «самоізоляція». The News&Culture

24 листопада. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 24 листопада припадає День завоювання друзів. Відзначається у день народження Дейла Карнегі, автора книги «Як здобувати друзів і впливати на людей». Прагнучи подолати комплекс меншовартості, викликаний майновим станом, чоловік шукав можливість чимось відзначитися. Практикуючись в ораторському мистецтві в студентських дискусіях, він несподівано для себе виявив, що знайшов деякі способи ефективного спілкування. Іменини: Антон, Віктор, […]