fbpx
Суспільство, Культура, У світі

«Гедонізм допомагає у досягненні цілей не гірше за вольові зусилля та самоконтроль»

01.08.2020, 10:00

This slideshow requires JavaScript.

«Гедонізм допомагає у досягненні цілей не гірше за вольові зусилля та самоконтроль» – такого висновку дійшли психологи Цюріхського університету.

Вони виявили, що гедонізм дієвий в усіх сферах людської діяльності. Навіть там, де ми звикли покладатися на сурову дисципліну, як-от спорт, дієти, боротьба зі шкідливими звичками та підтримка корисних.

Хочете з`їсти смаколик? Так і зробіть. Головне – чергувати наполегливість та відпочинок. Обмеження можуть викликати відчуття провини. За все підряд. «Цей маффін був зайвим» та «Сьогодні я не зробив нічого корисного» – вам знайомо?

Літо 2020, життя нагадує перегони. Звичайний відпочинок розцінюється як недолік. Наявність недоліку викликає поганий настрій та самопочуття, які не допомагають досягти мети.

«Гедонізм і довгострокові цілі не повинні суперечити один одному. Вони важливі для гарного самопочуття», – зазначає Катаріна Бернекер, одна із авторів дослідження.

Як би там не було, а відпочинок – дійсно важливий. Хоча б тому, що він дозволяє відновити сили, накопичити ресурси і розслабитись!

The News&Culture

 

13 серпня. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 13 серпня відзначають Всесвітній день шульги. Приблизно 10-11% всіх людей на планеті — шульги. Цього дня лівші вимагають від виробників товарів враховувати і їхні зручності, влаштовують різноманітні заходи і змагання. Головною стурбованістю є те, що в багатьох школах дітей-лівшей намагаються перевчити до письма правою рукою, що викликає психологічні стреси і знижує успішність учнів. Іменини […]

Canon створив сток зі знімками та їх історіями 📷

Бренд Canon Nordic у співпраці з агенцією Uncle Grey Copenhagen створив глобальну базу даних Truthmark. На цій платформі фотографи і фотожурналісти зможуть завантажити свої знімки, розповісти їх справжні історії – адже світлини часто використовують у фейкових новинах. Свої фото митці позначатимуть унікальним цифровим відбитком (digital fingerprint), який здатен розпізнавати видозмінені зображення. За бажанням автори можуть […]

12 серпня. День в історії: свята, іменини, найцікавіші дати, видатні особистості – The News&Culture

Свята 12 серпня відзначають Всесвітній день слонів. Був встановлений за ініціативою екологів і небайдужих людей, стурбованих скороченням чисельності найбільших сухопутних ссавців на планеті. Цього дня влаштовують усілякі заходи з метою звернути увагу до проблеми зменшення популяції. Вже зараз ці тварини занесені до Червоного списку МСОП. Головна небезпека походить від браконьєрів, що вбивають слонів через слонову […]

Ваша вівсянка, сер! 🍎🍏

У кожної доби є «свої» продукти. Найранковішою стравою вважається вівсянка: на відміну від інших круп, вона багата на повільні вуглеводи і клітковини. Поширеними є три види: ■ незбиране зерно. Така вівсянка вважається найкориснішою через велику кількість поживних речовин. Готується мінімум 30 хвилин. ■ пластівці з цільного зерна. Крупу проганяють під пресом і виробляють м’які пластівці, […]