Для авторів

Правила публікації матеріалів на інформаційно-новинному порталі Bodnarchuk.com.ua

Матеріали на інформаційно-новинному порталі Bodnarchuk.com.ua публікуються українською, англійською та німецькою мовами.

Редакція наполегливо рекомендує подавати матеріали, написані або перекладені українською, англійською та німецькою мовами. У разі відсутності перекладу, матеріали можуть бути подані для публікації мовою оригіналу, а їх переклад буде здійснено редакцією.

Звертаємо Вашу увагу на те, що матеріали публікуються безоплатно і є у відкритому доступі.

Правила для авторів:

Редакція інформаційно-новинного порталу Bodnarchuk.com.ua приймає до публікації матеріали, які стосуються української культури, як на території України, так і за кордоном.

Наша аудиторія – громадяни України, Європи та США, які хочуть познайомитись з традиціями  стародавньої та сучасної української культури, а також слідкувати за культурними подіями в Україні.

Інформаційно-новинний портал Bodnarchuk.com.ua допоможе Вам відкрити справжню культурну спадщину України, її історію, розкаже про видатних особистостей та українських митців сьогодення.

Для розгляду питання про публікацію матеріалів на інформаційно-новинному порталі Bodnarchuk.com.ua необхідно дотримуватися наступних вимог:

1) Необхідно заповнити електронну анкету про автора.

2) Унікальність матеріалів. Якщо матеріал таким не є, і публікувався на інших ресурсах, але ви все одно хочете його запропонувати, то потрібно про це повідомити відразу.

3) Матеріали мають відповідати усім вимогам формату.

4) Обсяг новини становить від 200 знаків, а статті від 600–700 знаків. Шрифт тексту – Times New Roman; кегль 14 (таблиці – кегль 10); інтервал між рядками – 1; Абзацний відступ – 0,5 см. Текст вирівнюється по ширині. Посилання на джерела необхідно вказати після тексту із зазначенням номерів сторінок відповідно джерелу.

5) Вітається додаткове оформлення текстів – ілюстрації, зображення, відео з обов’язковим зазначенням їх назви та авторів.

6) За можливості надсилайте матеріали у форматі Word або Google Документи.

7) Період публікації матеріалу за умови затвердження редактором — 12 тижні. Якщо у цей період публікація не з’явилася на сайті – звертайтеся до редактора.

8) Основний спосіб зв’язку із редактором – електронна пошта.

Свої матеріали Ви можете надсилати на адресу: editor@ouav.com.ua

Редактор має право відхилити запит на публікацію, якщо присутні:

 • прихована і пряма реклама партій, політичних організацій і рухів, політиків, товарів і послуг;
 • провокативні висловлювання, що ображають честь і гідність будь-якої особи;
 • нецензурні висловлювання;
 • заклики екстремістського характеру;
 • пропаганда сепаратизму, порушення територіальної цілісності України;
 • пропаганда наркоманії;
 • інформація, що містить погрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію громадян або організацій;
 • заклики до дій, що підпадають під дію Кримінального кодексу України;
 • пропаганда та / або розпалювання расової, релігійної, міжнаціональної ненависті, ворожнечі, ворожнечі і / або дискримінації за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, за все, що є порушенням законів і Конституції України.

Автор статті відповідає за правильність і достовірність викладеного матеріалу, за належність останнього йому особисто, точність викладених фактів та якість перекладу цитат з іншомовних джерел (за наявності).

У випадках виявлення плагіатувідповідальність несуть автори наданих матеріалів.

Редакція сайту залишає за собою право:

 1. Відмовити у публікації без пояснення причин.
 2. Змінювати заголовок статті, підзаголовки, редагувати, перекладати, додавати інформацію до матеріалу.
 3. Змінювати оформлення тексту.
 4. Зазначення авторських прав для зображень.
 5. Редакція може внести дрібні правки (виправлення невеликих помилок) та уточнення змісту статті, що покращують її зміст, проте істотно не змінюють її структуру в цілому. Для цього необхідно надіслати запит в редакцію.

Усі питання та пропозиції Ви можете надсилати на адресу: editor@ouav.com.ua