Культура, В Україні

Арт-проект Ольги Заремби «Сommunications breakdown»

03.07.2019, 15:00

У галереї «Portal 11» презентували виставковий проект Ольги Заремби «Сommunications breakdown». Художниця з Дніпра поєднує живопис, фотографію та відео в одній реальності, віддзеркалюючи емоційний вимір світу.

This slideshow requires JavaScript.

Поки увесь світ адаптується до науково-технічного прогресу, змінюючи відносини між суспільством та природою, художниця намагається відобразити вплив та серйозні наслідки технічної цивілізації.

Ольга Заремба створює різні візуальні світи у картинах, показуючи як присутність людини впливає на природне середовище. На картинах художниці зображений очищений простір, його пустельність та світ, який начебто застиг на місці.

У своїй роботі Ольга використовує спонтанні замальовки, фотографії з емоціями та повсякденними ситуаціями.

Нині Ольга навчається в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури на факультеті монументального живопису.

Роботи художниці зберігаються в Музеї українського живопису м.Дніпро, а також у приватних колекціях Туреччини, Великобританії, України, Німеччини та Росії.

Фото: Галерея «Portal 11»

Відкриття виставки «Fake People» Андрія Цоя у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ»

15 жовтня у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулося відкриття виставки живопису Андрія Цоя «Fake People». Проект досліджує бажання людини бути співучасником у підробці, як своїх емоцій та дій, так і оточуючих. Серед багатьох сучасних символістів роботи художника вирізняються лаконічністю за кольоровою гаммою, кількістю деталей і завжди несуть в собі певний код, зашифровану інформацію. Живопис […]

ART&SCIENCE ІІ – виставка про новітні методи дослідження картин у Музеї Ханенків

У рамках освітнього проєкту НА.МИ.СТ.О у Музеї Ханенків відбулося відкриття виставки ART&SCIENCE ІІ. Експозиція присвячена розвитку та застосуванню сучасних техніко-технологічних досліджень. Використовуючи п’ять новітніх методів дослідження, технологи і мистецтвознавці вивчили п’ять картин з музею і, лише одна з них, «Солдат та служниця» Абрахама Діпраама – виявилася оригінальною. Для роботи над проєктом ART&SCIENCE ІІ  музейні куратори […]